Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Polska umierających w szpitalach kobiet.

Redaktor admin on 15 Czerwiec, 2023 dostępny w Prace Senatu. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Posłanki i posłowie Koalicji Obywatelskiej sprzeciwiają się pogardliwej postawie Jarosława Kaczyńskiego i parlamentarzystów PiS-u wobec umierających kobiet.

Żądamy, aby Jarosław Kaczyński przestał zasłaniać się wyrokiem pseudo Trybunału Konstytucyjnego Julii Przyłębskiej. To Kaczyński jest odpowiedzialny za drakońskie prawo, przez które Polki umierają w szpitalach.

Za wszystkie tragiczne śmierci kobiet z ostatnich lat odpowiadają wszyscy posłowie PiS-u i Konfederacji, którzy podpisali się pod haniebnym wnioskiem do TK. Przy najbliższych wyborach trzeba te osoby odsunąć od władzy.

Chcemy, aby Polki czuły się w swoim kraju bezpiecznie. Dlatego, domagamy się bezpiecznej i bezpłatnej aborcji do 12 tygodnia ciąży, przywrócenia edukacji seksualnej w szkołach, powszechnego dostępu do badań prenatalnych i ponownego dofinansowania in vitro.

- Konferencja prasowa parlamentarzystów Koalicji Obywatelskiej dotycząca pogardy PiS-u wobec kobiet.

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)