Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

OŚWIADCZENIE PILSKIEJ IZBY GOSPODARCZEJ

Redaktor admin on 30 Październik, 2009 dostępny w Bez kategorii, Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

pig-prezes-grzegorz-marciniak-i-posel-adam-szejnfeld1-jpg
Z niepokojem obserwujemy zawirowania w życiu politycznym naszego kraju. Ujawniane są informacje o prawdziwych bądź domniemanych aferach gospodarczych. Rozumiemy, że obecna chwila wymaga spokoju i komfortu dla sprawowania rządów, a to było powodem odsunięcia bądź zawieszenia w pracach osób publicznych, których nazwiska pojawiły się w kontekście bieżących zdarzeń, w tym tzw. afery hazardowej.

Tak się stało z wiceministrem gospodarki, posłem na Sejm RP Adamem Szejnfeldem, Członkiem Honorowym Pilskiej Izby Gospodarczej, aktywnym uczestnikiem życia gospodarczego naszego regionu, a przede wszystkim kraju. Jego praca na rzecz Polski, zaangażowanie i niezwykłe kompetencje zaowocowały ważnymi ustawami regulującymi gospodarkę oraz dawały nadzieję na dalsze efekty dla rozwoju przedsiębiorczości.

Adama Szejnfelda znamy jako kompetentnego, pracowitego i oddanego sprawie Ojczyzny człowieka, z którego działalności parlamentarnej i rządowej jesteśmy dumni.


Członkowie Pilskiej Izby Gospodarczej

Walne Zgromadzenie, Piła, dn. 28 październik 2009r.

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)