Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

„OSOBOWOŚCI WOLNOŚCI” – Wielka gala okresu polskiej transformacji.

Redaktor admin on 27 Czerwiec, 2024 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Senator Adam Szejnfeld wziął udział w Wielkiej Gali „Osobowości Wolności RP”. Gala została zorganizowania w „Dniu Przedsiębiorcy” z okazji jubileuszu 35-lecia polskich przemian ustrojowych i gospodarczych przez Ogólnopolską Federację Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl Uroczysta gala miała na celu oddanie hołdu ludziom i wydarzeniom, których efektem były w dniu 4 czerwca 1989 r. pierwsze wybory parlamentarne, a które zapoczątkowały budowanie wolnej i demokratycznej Polski oraz gospodarki wolnorynkowej.


- „Dzień Przedsiębiorcy” według mnie nie powinien być jedynie „chwilowym” świętem, czy też tylko jednodniowym ukłonem władzy publicznej wobec przedsiębiorców, ale też i momentem refleksji nad tym, jak zmniejszać ciężary nakładane na przedsiębiorców przez państwo! – mówił otwierając galę senator Adam Szejnfeld.
- W takim dniu oraz w jubileuszowym 35. Lat polskich przemian trzeba bardzo wyraźnie podkreślić, że nie byłoby Polski jaką teraz znamy również bez przedsiębiorców, bez tych, co od rana do nocy pracowali siedem dni w tygodniu przez całe lata budując swoje firmy, tworząc miejsca pracy dla swoich pracowników i w konsekwencji wzbogacając nasz kraj. Dzisiaj należą się zatem podziękowania nie tylko dla polityków i społeczników, ale i dla przedsiębiorców – stwierdził senator Szejnfeld, były wiceminister gospodarki.
Organizacja pracodawców Przedsiębiorcy.pl podczas gali wyróżniła wybrane osobowości okresu transformacji, które zostały wyłonione przez kapitułę. W tym gronie znaleźli się Prezydent Bronisław Komorowski i Prof. Ewa Łętowska.
Gala była okazją do uhonorowania nagrodami „Osobowość 35-lecia” także wielu innych wyjątkowych osobowości z różnych sfer życia publicznego – przedstawicieli świata nauki, medycyny, kultury, mediów i polityki – za ich znaczące dokonania W poszczególnych kategoriach statuetki przyznano m.in. dla Premiera Leszka Millera, Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza, prof. Mirosława Ząbka, prof. Henryka Skarżyńskiego, Prezesa Jerzego Staraka, Prezesa Sobiesława Zasady, Prezydenta Andrzeja Malinowskiego oraz słynnego aktora, Pana Michała Żebrowskiego.
Gala była także doskonałym momentem, by wspólnie docenić dynamikę oraz innowacyjność polskiej gospodarki oraz celebrować wybitne osiągnięcia polskich przedsiębiorców. W tym gronie wyróżnienia Plebiscytu „Orły 35-lecia Wolności RP” przypadły następującym osobom i firmom:
– MAPRO POLSKA S.A. – EMKA S.A. – GRUPA METALTECH, – PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o., – Mieleckie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o., – VOKE Sp. z o.o., – Przedsiębiorstwo Prefabrykacji Betonów PREFABET K-ce Sp. z o.o., – ELPIGAZ Sp. z o.o., – Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAT-BUD Sp. z o.o. Sp.K., – HEXELINE Sp. z o.o. Sp.K., – Partner Center Sp. z o.o., – Korporacja RADEX S.A., – TORKOL Sp. z o.o., – PPHU „ELEKTROBUD” Instalatorstwo Elektryczne Marian Janas, – Enbud Sp. z o.o., – ROLLING Sp. z o.o., – IDEABUD Sp. z o.o., – BUD-MAT Lucyna Matyja, – M2-STUDIO DEVELOPMENT Sp. z o.o., – GM SNADNA WITKOWSKA Sp.J., – Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane BUDECON S.A., – KMT Stal, – Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp.K., – EXPRES-KONKURENT Sp. z o.o. Sp.K., – EXCON S.A., – Leier Polska S.A., – e-Kiosk S.A., – ARCO Andrzej Rudenko, – ELECTRO – SYSTEM Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A., – Krakbau S.A., – Zakład Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. ZISiBO, – Trasko Invest Sp. z o.o., – Elektrin M.M. Affeldt Sp. j., – M.M. Affeldt Spółka jawna, – PPHU Bielbet Paszko Grzegorz, – Aurora Technika Świetlna Marzenna Zacharzewska, – Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o., – Dziennik Rzeczpospolita, – Telewizja Polsat Sp. z o.o., – Marzenna Zacharzewska, – Agnieszka Kulisiewicz, – Tomasz Zelwowiec, – Roman Ignasiak, – Krzysztof Turkiewicz, – Jacek Rutkowski, – Grzegorz Głasek, – Eugeniusz Jacek Woźniak, – Krzysztof Apostolidis, – Jacek Zejler,– Janusz Sobieraj, – Sławomir Piątek, – Adam Kloska, – Paweł Deszcz, – Maciej Matyja, – Małgorzata Snadna, – Alicja Witkowska, – Krzysztof Brzeźniak, – Bogdan Hadała, – Jerzy Maria Kaliski, – Zbigniew Zalewski, – Piotr Psikus, – Leszek Faltyniak, – Brunon Wolski, – prof. ucz. dr n. pr. Małgorzata Wojciechowicz, – Andrzej Wiśniowski, – Andrzej Malinowski, – Stanisław Tępiński.
****

Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl której prezesem jest Robert Składowski, to organizacja działająca na rzecz polskich przedsiębiorców, zapewniająca im kompleksowe wsparcie i reprezentując ich interesy na arenie krajowej. Federacja to nie tylko platforma wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów biznesowych, ale również narzędzie do promocji sukcesów firm i budowania pozytywnego wizerunku polskiego przedsiębiorcy. Federacja na swoich dorocznych galach przyznaje nagrody i wyróżnienia m.in. następujących kategoriach:
Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości – To symbol prestiżu i uznania, który sprawi, że dana firma wyróżni się na tle konkurencji. Statuetka ta stanowi wyraz uznania dla wybitnych osiągnięć i innowacyjności, podkreślając liderstwo oraz znaczący wkład w rozwój gospodarki i społeczeństwa.

Firma Roku – Tytuł ten jest symbolem wyjątkowego sukcesu i doskonałości w biznesie, odznaczając firmy, które poprzez innowacyjność, zrównoważony rozwój i wybitne zarządzanie wyznaczają nowe standardy na rynku. To prestiżowe wyróżnienie podkreśla liderstwo laureatów, inspirując całą branżę do ciągłego rozwoju i dążenia do doskonałości.

Menadżer Roku – Tytuł ten jest uznaniem dla wyjątkowych liderów, którzy swoją wizją, innowacyjnością i skutecznym zarządzaniem wprowadzają swoje organizacje na nowe poziomy sukcesu, jednocześnie wywierając pozytywny wpływ na rozwój branży i gospodarki.

Instytucja Roku – To znaczące wyróżnienie przyznawane organizacjom, które w sposób wyjątkowy przyczyniają się do rozwoju społecznego, gospodarczego czy kulturalnego. Wskazuje na organizacje, które osiągnęły znaczące sukcesy w swojej dziedzinie, wprowadzając innowacje, doskonałość operacyjną lub wybitnie przyczyniając się do dobra wspólnego.

Marka Roku – Prestiżowe wyróżnienie dla firm i produktów, które wyróżniają się na rynku, zdobywając uznanie konsumentów oraz ekspertów branżowych. Jest to symbol doskonałości i innowacyjności, a zarazem potwierdzenie wysokiej jakości oferowanych usług czy produktów.

Debiut Roku – Jest potwierdzeniem zaangażowania, kreatywności i sukcesu w pierwszych krokach na rynku. Dla nowych produktów czy usług, taka nagroda stanowi dowód na ich innowacyjność, użyteczność i potencjał komercyjny.

Dominika Kobiołka
Dyrektor Biura Senatorskiego Adama Szejnfelda w Pile
Biuro Senatorskie Adama Szejnfelda w Pile
64-920 Piła, ul. Grunwaldzka 2/10.
e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.com
tel. +48 602 738 542

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)