Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

5 lat Operatora ENEA

Redaktor admin on 31 Maj, 2012 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Wielkopolska Spółka Operator ENEA obchodzi 5-lecie swojego istnienia. Powstała ona w 2006 roku. Jako spółka zależna ENEA S.A. Została wydzielona zgodnie z unijną dyrektywą o rozdziale sprzedawcy i dystrybutora. 30 maja zarząd Spółki wraz z pracownikami świętowali kolejną rocznicę. Poseł Adam Szejnfeld, przewodniczący sejmowej Komisji Skarbu Państwa, złożył gratulacje oraz życzenia zarządowi oraz pracownikom spółki z okazji ich jubileuszu.

Uroczystość odbyła się w budynku Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu. Podczas gali składano gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów wszystkim pracownikom Spółki oraz Zarządowi.

ENEA Operator jest marką rozpoznawalną nie tylko województwie wielkopolskim, ale również na terenie całego kraju. Spółka odniosła wielki sukces, dzięki czemu cały nasz region jest bardziej zauważalny na gospodarczej mapie kraju. Ciągle zwiększająca się liczba klientów oraz unowocześniana sieć dystrybucji energii są dumą nie tylko Wielkopolski, dlatego na gali byli goście m.in. także z Pomorza Zachodniego i Dolnego Śląska, z regionów obsługiwanych przez wielkopolskiego operatora, mówił poseł Adam Szejnfeld.

Od 2007 roku Spółka dostarcza energię do odbiorców na obszarze 58 213 km2, na terenie sześciu województw: wielkopolski, zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim, lubuskim oraz niewielkiej części województwa dolnośląskiego oraz pomorskiego. Czyni ją to jednym z czterech największych dostawców energii elektrycznej w kraju. Firma zatrudnia 5 tys. Pracowników.

Szymon Galikowski

asystent posła Adama Szejnfelda

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)