Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

60-lat rzemiosła w Chodzieży

Redaktor admin on 7 Październik, 2013 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Cech Rzemiosł Różnych w Chodzieży obchodzi w tym roku swoje 60 – lecie. Oficjalne uroczystości odbyły się w dniu 5 października 2013 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Chodzieży. W obchodach wziął udział poseł Adam Szejnfeld, od wielu lat pracujący w Sejmie i w rządzie nad zmniejszeniem biurokracji, zwiększeniem strefy wolności i poprawy jakości tworzenia prawa korzystnego dla obywateli, w tym dla przedsiębiorców.

Dzisiejszy jubileusz odbywa się w szkole, ale nie jest to przypadek. Rzemiosło bowiem, to nie tylko mistrzowskie wykonywanie określonych zawodów, ale także kształcenie i wychowywanie młodych ludzi. Symbioza więc rzemiosła i szkół jest nie do przecenienia.. Dzisiejszy dzień więc, to dzień gratulacji podziękowań i życzeń. Składam je wszystkim – i nauczycielom, i wychowankom i rzemieślnikom. Wszelkiej pomyślności –  powiedział poseł Adam Szejnfeld.

Cech Rzemiosł Różnych w Chodzieży jest organizacją społeczno – zawodową rzemiosła, zrzeszającą na zasadzie dobrowolności małe przedsiębiorstwa oraz zakłady rzemieślnicze z obszaru ziemi chodzieskiej. Organizacja ta zajmuje się m.in. doradztwem prawno-gospodarczym, organizacją  szkoleń, targów oraz praktyk zawodowych dla młodzieży. Pośredniczy w nawiązywaniu kontaktów między firmami oraz współpracuje w organizacjami gospodarczymi w kraju i za granicą.

Marta Łasak

asystentka posła Adam Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)