Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Akademia Myśli Ekonomicznej

Redaktor admin on 7 Wrzesień, 2011 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Ekonomia i gospodarka rządzą dzisiejszym światem. Kto zna się na finansach, rozwoju, przedsiębiorczości i gospodarce na pewno da sobie radę w życiu. Dlatego zamierzam powołać do życia „Akademię Myśli Ekonomicznej”, która kształciłaby młodych ludzi w zakresie teorii i praktyki nauk ekonomiczno-gospodarczych – zapowiedział poseł Adam Szejnfeld w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Skłodowskiej – Curie w Pile.

Poseł Adam Szejnfeld zapowiedział w swoim wystąpieniu, utworzenie „Akademii Myśli Ekonomicznej”  działającej na terenie Wielkopolski, w tym w Wielkopolsce Północnej, która miałaby promować ekonomię i przedsiębiorczość wśród młodych ludzi. W ramach akademii miałyby także powstać „Kluby Myśli Ekonomicznej”, realizujące na co dzień idee Akademii. Celem projektu będzie promowanie i upowszechnianie wiedzy oraz zdobywanie doświadczenia, dzięki któremu w przyszłości młodzi ludzie będą mogli prowadzić z powodzeniem własną działalność gospodarczą.

W ramach działalności „Akademii Myśli Ekonomicznej” poseł przewiduje współpracę z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu, ale także i z innymi uczelniami regionu, także z subregionu pilskiego. Ponadto w założeniach programu przewiduje się  spotkania i konwersatoria ze znanymi wykładowcami oraz ludźmi sukcesu w przedsiębiorczości, którzy w praktyce udowodnili, że wiedza ekonomiczna i gospodarcza jest źródłem powodzenia w biznesie.

Marta Łasak

asystentka posła Adama Szejnfelda

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)