Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Akcja pomocy dla Ukrainy

Redaktor admin on 3 Marzec, 2014 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Apeluję o pomoc Ukraińcom walczącym o wolność. Można jej udzielić m.in. poprzez wsparcie prowadzonej przez nas zbiórki najpotrzebniejszych artykułów i przedmiotów wskazanych przez stronę ukraińską – powiedział na konferencji prasowej poseł Adam Szejnfeld. Podczas wspólnej konferencji posła Adama Szejnfelda oraz senatora Mieczysława Augustyna, pilscy parlamentarzyści poinformowali o prowadzonej przez nich „Akcji pomocy Platformy Obywatelskiej dla Ukrainy”.

Kiedy przygotowaliśmy „Akcję pomocy Platformy Obywatelskiej dla Ukrainy”, nikt z nas nie sądził, że dojdzie do takiej eskalacji agresywnych działań Federacji Rosyjskiej na Ukrainę, jaką obecnie obserwujemy. Dzisiaj jesteśmy więc już w zupełnie innej sytuacji, niż kilka dni temu, ale jeszcze tym bardziej konieczna jest pomoc dla ludzi walczących o wolność na Ukrainie. Apeluję do wszystkich mieszkańców Piły i subregionu Wielkopolski Północnej, także przedsiębiorców i organizacji pozarządowych – wykażmy pełną solidarność z narodem ukraińskim. Przekazywanie darów na rzecz walczących o wolność na Ukrainie będzie właśnie takim dowodem pamięci i solidarności Polaków i Ukraińców. Na tę chwilę zbieramy tylko takie artykułu i przedmioty, o które zostaliśmy poproszeni przez stronę ukraińską. Są to medykamenty, np. leki przeciwbólowe, leki przeciwzapalne, środki odkażające, bandaże, plastry, opatrunki, ale także prześcieradła, koce, śpiwory…W razie zmieniających się potrzeb będę informował o kolejnych artykułach potrzebnych dla naszych sąsiadów – powiedział podczas konferencji poseł Szejnfeld.

Dary proszę uprzejmie przekazywać (przynosić, przesyłać):

Biuro Parlamentarne

posła Adama Szejnfelda oraz senatora Mieczysława Augustyna,

adres: 64-920 Piła, ul. Śródmiejska 20/1,

tel. 67 212 51 35; 67 350 96 26.

Asystenci:

Marta Łasak, tel. 602 738 542, adres e-mail: biuro@szejnfeld.pl

Witold Urbanowicz, tel. 503 138 691, adres email: biuro@mieczyslawaugustyn.pl

Marta Łasak

asystentka posła Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)