Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Aprobata dla Platformy Obywatelskiej

Redaktor admin on 25 Sierpień, 2011 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Poseł Adam Szejnfeld w dniu 25 sierpnia br. spotkał się z mieszkańcami Gołańczy. Na spotkaniu, prócz zgromadzonych, obecni byli również Krzysztof Poszwa, przewodniczący Koła PO w Wągrowcu i kandydat tej partii do Sejmu oraz Grzegorz Owczarzak, przewodniczący struktur powiatowych PO.

Dyskusja skupiła się wokół spraw samorządowych oraz rozwoju wsi i rolnictwa. Bardzo dużo czasu poświęcono także sprawom Gospodarki i rozwoju przedsiębiorczości. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyła się problematyka deregulacji oraz rozwoju infrastruktury w nie tylko w kraju, ale tez lokalnej. Poseł Adam Szejnfeld zaprezentował zebranym dorobek minionego czterolecia kadencji rządu i parlamentu oraz ponad dwie godziny odpowiadał na liczne pytania. Wśród uczestników spotkania czuło się aprobatę dla dotychczasowych działań Platformy Obywatelskiej.

Podjęliśmy wiele inicjatyw, które poprawiają w widoczny sposób jakość funkcjonowania urzędów, przedsiębiorstw, a także wprowadzają wiele ułatwień w codziennym życiu wszystkich obywateli.  W ciągu ostatnich 20 lat, nie było w polskim prawie tak daleko idących zmian deregulacyjnych w polskich przepisach. Warto to uznać, ale też trzeba to kontynuować, mówił podczas spotkania poseł Adam Szejnfeld.

Szymon Galikowski

asystent posła Adama Szejnfelda

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)