Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

ARTYŚCI W HOŁDZIE DLA UKRAINY!

Redaktor admin on 27 Marzec, 2022 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

W dzisiejszych trudnych czasach zasadnicze znaczenie, poza bezpośrednią pomocą, ma podkreślanie naszej więzi, solidarności i pełnego poparcia dla Wolnej Ukrainy!” – tak senator Adam Szejnfeld zwrócił się do artystów i organizatorów Koncertu pt. Artyści w hołdzie dla Ukrainy, który w dniu 24 marca br. o godz. 20:00 odbędzie się w Klubie Blue Note w Poznaniu. Koncert zorganizowany jest w ramach Światowego Projektu „Poezja dla Kultury Godności”.

„W czasach, kiedy temat wojny nie jest już tylko wiedzą historyczną czy literacką, ale staje się niestety tragicznym doświadczeniem milionów ludzi, przedsięwzięcia tego rodzaju są niezwykle potrzebne. Sztuka bowiem łączy ludzi bez względu na ich pochodzenie, język czy wyznanie. Buduje też poczucie pokoju i harmonii. Realizacja wydarzeń w ramach Światowego Projektu „Poezja dla Kultury Godności” jest dobitnym przykładem znaczenia tego rodzaju inicjatyw dla życia ogólnopolskiego i międzynarodowego. Dlatego też projekt ten wpisuje się także w misję utrwalania uniwersalnych wartości potrzebnych do umacniania i rozwoju jakości życia obywatelskiego, zarówno w naszym kraju, jak i wśród Polonii (…)” – uważa senator Adam Szejnfeld.

W koncercie w Klubie Blue Note w Poznaniu wystąpią: Joanna Szynkowska vel Sęk – sopran, Artur Banaszkiewicz – skrzypce, Andrij Melnyk – akordeon; Marcin Antkowiak – kontrabas, Dominik Górny – poezja autorska. Na koncert będzie wstęp wolny, natomiast w czasie koncertu będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na pomoc Ukrainie.

Więcej informacji:

http://bluenote.poznan.pl/event/wieczor-w-krainie-czardasza-charytatywny-koncert-na-rzecz-ukrainy/

Foto: na zdjęciu senator Adam Szejnfeld oraz artysta, poeta Dominik Górny, współorganizator koncertu „Artyści w hołdzie dla Ukrainy”

Biuro Senatorskie Adama Szejnfelda w Pile

Wiceprzewodniczącego Senackiej Komisji Gospodarki Narodowej i Innowacyjności

Przewodniczącego Senackiego Zespołu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw

64-920 Piła, ul. Grunwaldzka 2/10.

e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.com

tel. +48 602 738 542

Portale i media społecznościowe:

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/Szejnfeld/

www.twitter.com/szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld/

https://www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

#WojnaWUkrainie #Ukraina #Polska #Wojna #Pokój #NigdyWięcej #SolidarnośćZUkrainą #SolidarniZUkrainą #UE #UniaEuropejska #Solidarność #PlatformaObywatleska #KoalicjaObywatelska #WolnaUkraina #wojnanaukrainie #Polish #Poland #PlatformaPomocy #Koncert #Poezja #Poznań #Wielkopolska #Piła

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)