Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Biznes w Białośliwiu

Redaktor admin on 17 Maj, 2013 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Na terenie Wielkopolski istnieje wiele zakładów produkcyjnych, działających w rozmaitych branżach związanych z produkcją z drewna. Ale takiego jak firma POLfurnitur, zajmująca się produkcją m.in. produkcją oklein do podłóg drewnianych, łatwo drugiej się nie znajdzie. Dzięki nowoczesnej linii produkcyjnej oraz wykwalifikowanej kadrze, jej produkty doceniane są w całej Europie. Poseł Adam Szejnfeld odwiedził białośliwskie przedsiębiorstwo w dniu 16 maja br., aby porozmawiać o najnowszych planach i projektach rozwoju firmy.

To przedsiębiorstwo rodzinne, i choć z kapitałem zagranicznym, to właśnie polskie rodziny i polski menedżment wkłada polskie serce w jej działalności rozwój. To zupełnie niecodzienna sytuacja, kiedy to wszyscy traktują swój zakład pracy, jak swoją własność, o którą trzeba dbać za wszelką cenę. Firma znajdująca się w bardzo trudnej sytuacji, właśnie dzięki takiemu podejściu, nie tylko wyszła z kłopotów, ale chce się nawet i nadlej rozwijać poprzez inwestycje. Tylko pogratulować – powiedział z nadzieją poseł Adam Szejnfeld.

Polfurnitur zatrudnia obecnie 115 osób, a w firmach współpracujących pracuje 75 osób. W pierwszym kwartale osiągnął ponad 500 tys. zysku, przy obrotach kwartalnych 7,5 mln zł. Po reorganizacji firma jest elastyczna, wydajna, konkurencyjna rynkowo, ma bardzo duże szanse na wzrost sprzedaży. Dlatego też kolejne inwestycje, mimo kryzysu, mają szanse jeszcze bardziej umocnić pozycję białośliwskiej firmy na rynku polskim i europejskim.

Marta Łasak

asystentka posła Adam Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)