Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Bizneswoman Roku 2010

Redaktor admin on 15 Listopad, 2011 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Kapituła konkursu, której członkiem jest poseł Adam Szejnfeld, wybrała Bizneswoman Roku 2010. Konkurs jest kolejną edycji programu Sukces Pisany Szminką – Bizneswoman Roku. Pierwszy raz w historii konkursu, ustawiono  dwie kategorie, a mianowicie „Moja firma” oraz Korporacja”, a patronat nad nim objęła Małżonka Prezydenta RP, pani Anna Komorowska.

Wyłonienie dziesięciu najlepszych kandydatek zamknęło pierwszy etap konkursu, którego organizatorami są Radio PIN oraz BRE Bank, a nad którym patronat objęła Małżonka Prezydenta RP, pani Anna Komorowska. Kolejnym etapem było wyłonienie spośród tych dziesięciu pań najlepszej piątki. Dokonała to kapituła, w której składzie jest poseł Adam Szejnfeld. Ostatnim natomiast etapem było wyłonienie przez kapitułę głównej laureatki, po jednej w każdej kategorii.

Po długich naradach i dyskusji, udało nam się wyłonić 10 finalistek, po pięć w dwóch kategoriach. Pierwszy raz bowiem w historii konkursu, ustanowiono dwie kategorie, a mianowicie „Moja firma” oraz Korporacja”. Wybór jak zawsze nie był łatwy. Wszystkie kandydatki wywarły na członkach kapituły duże wrażenie. Wszystkie też panie, które wzięły udział w konkursie, swoimi osiągnięciami pokazały, że płeć nie ma znaczenia w odnoszeniu sukcesów na drodze zawodowej oraz, że karierę można połączyć z życiem rodzinnym - mówił poseł Adam Szejnfeld, który od kilkunastu lat zajmuje się problematyką kobiet (m.in. jako jedyny polityk prowadzi stronę internetową, poświęconą promocji kobiet, http://www.kobiecastronazycia.pl).

W kategorii „Moja Firma” jury wskazało 5 finalistek:

Monika Jurczyk – OSA

Maria Odorowicz – MKM Support

Ewelina Sasin – Ewena Studio

Karolina Maria Siudyła – MagnifiCo SA

Edyta Wojciechowska-Malke – Visio One Sp. z o.o.

W kategorii „Korporacja” jury wskazało kolejne 5 finalistek:

Aniela Hejnowska – Netia SA

Izabela Wiley – MTV Network Polska, Grupa Viacom

Dominika Kraśko – Białek – Aviva Sp. z o.o.

Aleksandra Łukasiewicz – Home Broker SA

Agnieszka Świergiel – Tobacco Polska SA

Spośród ww. finalistek kapituła konkursu wybrała po jednej zwyciężczyni w każdej z kategorii. Wiadomość ta jest jeszcze poufna, ale poznamy ją już niebawem, na uroczystej gali, która zaplanowana jest na dzień 22 listopada br.

Szymon Galikowski

asystent posła Adam Szejnfelda

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)