Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Błękitna podróż

Redaktor admin on 18 Czerwiec, 2010 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

 

Dzisiaj Kościan Leszno, Grodzisk i Nowy Tomyśl, jutro Szamotuły, Czarnków, Chodzież i Piła. „Błękitne autobusy” Bronisława Komorowskiego wyruszyły na spotkania z mieszkańcami Wielkopolski. W dniu 17 i 18 czerwca br. w objeździe wielkopolskich miast i miasteczek weźmie udział poseł Adam Szejnfeld, były wiceminister gospodarki.

Poseł Adam Szejnfeld, wraz z innymi parlamentarzystami, działaczami wielkopolskich struktur PO oraz wolontariuszami w dniu 17 czerwca rozdawał ulotki, spotykał się i rozmawiał z mieszkańcami Kościana, Leszna, Grodziska i Nowego Tomyśla. W dniu 18 czerwca poseł Adam Szejnfeld, nie tylko wraz z „Błękitnym autobusem”, odwiedzi natomiast  Szamotuły, Czarnków, Chodzież i Piłę.

****

Błękitny Tour to ogólnopolska akcja sztabu wyborczego Bronisława Komorowskiego. Wolontariusze przemierzają charakterystycznym błękitnym autobusem całą Polskę. W czasie pięciodniowej podróży zachęcają do udziału w wyborach i do głosowania na kandydata Platformy.

Autokary z sympatykami Bronisława Komorowskiego wyruszyły w “błękitny tour” po zakończeniu niedzielnego koncertu charytatywnego, a ich celem jest odwiedzenie ponad 400 miejscowości. W skali ogólnopolskiej jest to największa tego typu akcja, jak do tej pory miała miejsce w czasie kampanii wyborczych.

W Wielkopolsce błękitny autobus odwiedzi prawie wszystkie powiaty. Podczas akcji młodzi ludzie rozdają m.in. ulotki oraz gadżety związane z Platformą Obywatelską.

Antoni Kolasa
Dyrektor Biura Posła Adama Szejnfelda

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)