Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Błękitny w Pile

Redaktor admin on 18 Czerwiec, 2010 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Poseł Adam Szejnfeld, senator Piotr Głowski i starosta Tomasz Bugajski oraz dziesiątki członków i działaczy PO w Pile odwiedzało dzisiaj główne ulice i osiedla Piły. Objazd dokonywany był „Błękitnym autobusem” Bronisława Komorowskiego oraz znanymi ze swojego wdzięku i uroku starymi wozami pamiętającymi zamierzchłe czasy. Królował ddr-owski Trabant oraz brytyjski Tryumph. Rozmawiano z mieszkańcami Piły, zachęcano do udziału w wyborach prezydenckich, jakie odbędą się w najbliższą niedzielę, rozdawano ulotki….

Jesteśmy tu, by zachęcać mieszkańców Piły i Ziemi Pilskiej do wzięcia udziału w niedzielnych wyborach prezydenckich. Oczywiście zachęcamy do głosowania na Marszałka Bronisława Komorowskiego. Polska bowiem potrzebuje, by się rozwijać i modernizować, Polska potrzebuje prezydenta zgody, a nie wojny, prezydenta budowania, a nie burzenia, prezydenta pojednania, a nie wewnętrznych rozłamów. Takim prezydentem będzie Bronisław Komorowski – mówił poseł Adam Szejnfeld.

****

Błękitny Tour to ogólnopolska akcja sztabu wyborczego Bronisława Komorowskiego. Wolontariusze przemierzają charakterystycznym błękitnym autobusem całą Polskę. W czasie pięciodniowej podróży zachęcają do udziału w wyborach i do głosowania na kandydata Platformy.

Autokary z sympatykami Bronisława Komorowskiego wyruszyły w “błękitny tour” po zakończeniu niedzielnego koncertu charytatywnego, a ich celem jest odwiedzenie ponad 400 miejscowości. W skali ogólnopolskiej jest to największa tego typu akcja, jak do tej pory miała miejsce w czasie kampanii wyborczych.

W Wielkopolsce błękitny autobus odwiedził prawie wszystkie powiaty. Podczas akcji młodzi ludzie rozdawali m.in. ulotki oraz gadżety związane z Platformą Obywatelską.

Antoni Kolasa
Dyrektor Biura Posła Adama Szejnfelda

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)