Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Brawa dla Marszałka, brawa dla hospicjum.

Redaktor admin on 5 Styczeń, 2020 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Senator Adam Szejnfeld wziął udział w dorocznym Spotkaniu Noworocznym Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Uroczystość odbyła się w auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Ten wieczór jest dla mnie okazją do refleksji na temat świata, Polski i Wielkopolski. Taka refleksja raz w roku jest konieczna, abyśmy zastanowili się nad tym, co wokół nas się zmienia się, co już za nami – powiedział Marszałek Marek Woźniak.

Podczas uroczystości, jak zawsze ogłoszono także laureata Wielkopolskiej Nagrody imienia Ryszarda Kapuścińskiego. Pierwszy raz w historii nagroda została przyznana nie indywidualnie, ale zbiorowo. Laureatami zostali pracownicy i wolontariusze Hospicjum Palium w Poznaniu.
Spotkanie zakończył koncert Nataszy Urbańskiej z zespołem.

****
Nagroda im. Ryszarda Kapuścińskiego przyznawana jest przez marszałka Marka Woźniaka od 2007 roku. Wyróżnienie dedykowane jest osobom, a także instytucjom życia publicznego z kraju i z zagranicy podejmującym działania dla dobra społeczeństwa, wykraczające poza zwyczajowe standardy.

Biuro Adama Szejnfelda
64-920 Piła, ul. Śródmiejska 20/1
Tel. +48 602 738 542.

www.szejnfeld.pl
www.kobiecastronazycia.pl
www.facebook.comPoselSzejnfeld
www.twitter.comszejnfeld
www.instagram.com
https://www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

#XXXLatSamorząduTerytorialnego #30LatSamorząduTerytorialnego #TrzydziestolecieGmin #JST #SamorządTerytoriany #SpotkanieNoworoczne #SpotkanieŚwiąteczne #PodsumowanieRoku #2020 #NowyRok #Nowy2020Rok #NowyRok2020

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)