Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Charytatywny Bal Dziennikarzy

Redaktor admin on 13 Luty, 2013 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Już po raz piętnasty przedstawiciele świata mediów, biznesu, nauki, kultury, sportu i oczywiście polityki spotkali się na Charytatywnym Balu Dziennikarzy, który odbył się w Auli Politechniki Warszawskiej. Dochód z balu ma być przeznaczony na świetlice środowiskowe i terapeutyczne dla dzieci i młodzieży. Na parkiecie i przy stolikach pojawiło się wiele znanych twarzy ze świata polityki m.in. minister Jacek Rostowski, minister Paweł Graś oraz poseł Adam Szejnfeld.

Wyjątkowość tego balu to przede wszystkim środowisko, które zbiera się tu każdego roku, środowisko, które nie tylko relacjonuje bieżące wydarzenia, ale i niejako kształtuje nasze poglądy. Oczywiście ważny jest również wymiar charytatywny balu. Nie trzeba się ścigać na oglądalność, słuchalność, tylko po prostu pobyć ze sobą. Ta aura uwalnia pokłady dobra – powiedziała PAP Ewa Błaszczyk, aktorka, założycielka fundacji „AKOGO?”, na rzecz której zostanie przekazana część dochodów z licytacji.

Charytatywny Bal Dziennikarzy organizowany jest od 1998 roku. Na bal mogą przyjść goście, którzy wykupią bilety-cegiełki. Organizuje go Fundacja Charytatywny Bal Dziennikarzy, założona przez dziennikarzy różnych mediów. Fundacja wspomaga zarówno placówki opieki zdrowotnej, jak i instytucje opieki społecznej, domy dziecka i organizacje osób niepełnosprawnych, związane z opieką nad dziećmi.

(źródło informacji PAP)

Marta Łasak

asystentka posła Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

1 Komentarz do “Charytatywny Bal Dziennikarzy”

  1. barbara mówi:

    Az 15 razy bylam na Balu Dziennikarzy. To fantasyczne pomagac innym kupujac cegielki na cele charytatywne. Barbara Bartel Radio Chicago autorka i prowadzaca program goraca rozmowa tygodnia.

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)