Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Chodzież w Warszawie

Redaktor admin on 23 Maj, 2014 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Poseł Adam Szejnfeld spotkał się w piątek 23 maja br. w Sejmie z mieszkańcami Chodzieży. Goście mieli okazję poznać historię Sejmu i Senatu oraz zapoznać się z pracą parlamentarzystów. Zwiedzano także pomieszczenia i sale Parlamentu. Poseł, jako doświadczony parlamentarzysta okazał się doskonałym przewodnikiem znającym nie tylko najciekawsze zakamarki budynku, ale również historię i anegdotki Sejmu RP.

Poseł Szejnfeld, jako gospodarz wizyty towarzyszył delegacji. Opowiadał i oprowadzał gości po budynku Sejmu RP, wskazywał najciekawsze miejsca. Poseł rozmawiał z przedstawicielami Chodzieży na temat procesu legislacyjnego w polskim parlamencie, specyfice pracy parlamentarzysty, na temat organizacji Sejmu a także historii Parlamentu. Mówił o codziennej pracy i obowiązkach parlamentarzystów oraz pracach komisji sejmowych. Rozmawiano również na temat realizowanych przez Sejm zadań. Po zakończonej wizycie w Sejmie, Chodzieżanie zwiedzili stolicę, miasto pełne zabytków i historii Polski.

Szymon Galikowski

asystent posła Adama Szejnfelda

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)