Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Damasławek

Redaktor admin on 27 Czerwiec, 2020 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Drogi, chodniki, ośrodek na jeziorem, ale przede wszystkim… ścieżka rowerowa. To plany inwestycyjne, o których rozmawiano podczas spotkania senatora Adama Szejnfelda i marszałka Jacka Bogusławskiego z włodarzami gminy Damasławek, panami Cyprianem Wieczorkiem, wójtem gminy oraz Sławomirem Bukiem, przewodniczącym Rady Gminy.

Damasławek to gmina rolnicza. Jej najcenniejszą wartością są wysokiej klasy grunty rolne, ale zarazem są one też obciążeniem, bowiem przez to trudno tutaj o dające gminie duże dochody inwestycje przemysłowe. Władze gminy muszą zatem niezwykle dobrze gospodarzyć, aby spełniać oczekiwania swoich mieszkańców.

Jednym z problemów są drogi i konieczne do wykonania chodniki, ale i planowana ścieżka rowerowa. Wsparcia wymagałby też piękny ośrodek rekreacyjny z plażą miejską i campingiem nad miejscowym jeziorem. Potrzebne są też inwestycje w rozwój infrastruktury sportowej.

Te i inne potrzeby gminy omawiali na spotkaniu oraz podczas wizytacji w terenie senator Adam Szejnfeld, marszałek Jacek Bogusławski, wójt Cyprian Wieczorek oraz przewodniczący Sławomir Buk.


Anna Karmowska

Dyrektor Biura Senatorskiego

Biuro Adama Szejnfelda

64-920 Piła, pl. Konstytucji 3 Maja 7/4

Tel. +48 602 738 542.

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.comPoselSzejnfeld

www.twitter.comszejnfeld

www.instagram.com

www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)