Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Dwa wieki wsi

Redaktor admin on 29 Sierpień, 2023 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

220 lat istnienia wsi Lipiej Góry w gminie Szamocin. Z tej okazji Małgorzacie Rychert, pani dyrektor Szkoły w Lepiej Górze, gdzie odbyły się dostojne obchody oraz pani Elżbiecie Piątyszek, sołtys wsi Lipia Góra senator Adam Szejnfeld złożył gratulacje oraz przekazał najlepsze życzenia dla wszystkich mieszkańców.

220 lat wsi, to wspaniały jubileusz, który jest okazją do zadumy i refleksji nad bogatą historią wsi, która jest bliska także i mojemu sercu.  Wiele bowiem lat pełnienia funkcji radnego oraz burmistrza Miasta i Gminy Szamocin dały mi szansę i przyjemności poznania Lipiej Góry oraz jej mieszkańców, jako zwartej i dumnej ze swojej historii Wspólnoty. Obecny jubileusz, to odpowiedni moment nie tylko do rozważań nad przyszłością, ale i przyszłością. Patrząc z perspektywy minionych lat i dekad można śmiało powiedzieć, że wzajemne zrozumienie oraz dobra współpraca służą mieszkańcom, także w wymiarze wielopokoleniowym. Pragnę przekazać wszystkim zaangażowanym w organizację uroczystości jubileuszu 220 lecia Lipiej Góry szczere słowa uznania. Pragnę wyrazić szacunek dla dotychczasowych Państwa dokonań, jednocześnie zachęcając do podejmowania nowych, odważnych planów i wytrwałości w ich realizacji. Powodzenia! – mówił senator Adam Szejnfeld

Kamila Łańska

Dyrektor Biura Senatorskiego Adama Szejnfelda

Wiceprzewodniczącego Senackiej Komisji Gospodarki Narodowej i Innowacyjności

Przewodniczącego Senackiego Zespołu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Biuro Senatorskie Adama Szejnfelda w Pile

64-920 Piła, ul. Grunwaldzka 2/10.

e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.com

tel. +48 602 738 542

REGON 385025697

Portale i media społecznościowe:

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/PoselSzejnfeld/

www.twitter.com/szejnfeld

www.tiktok.com/@szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld/

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)