Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Gaudeamus igitur zabrzmiał w Pile

Redaktor admin on 6 Październik, 2013 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Poseł Adam Szejnfeld 4 października 2013 r. uczestniczył w uroczystej inauguracjach roku akademickiego w Zamiejscowym Ośrodku Dydaktycznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Pile. Podczas uroczystości nie mogło zabraknąć immatrykulacji nowych uczniów, przemówienia rektora, a także wykładu inauguracyjnego.

W obecnym czasach wielkie znaczenie nabiera kształcenie ustawiczne. Dzisiejszy świat, to konkurencja nie tylko ludzi, gospodarek ale wręcz i państw w skali globalnej. Te społeczeństwa, które będą bardziej wykształcone oraz nastawione na wykorzystanie wyników nauki i badań dla rozwoju wygrają tę światową konkurencję. Polska jest na dobrej pozycji, ale przed nami jeszcze bardzo wiele w tej do zrobienia. – powiedział m.in. poseł Adam Szejnfeld.

***
ZOD UAM w Pile w swojej ofercie dydaktycznej obecnie posiada następujące kierunki: ochrona środowiska, gospodarka wodna, pedagogika oraz dziennikarstwo oraz otwarta w tym roku turystyka i rekreacja. Ponadto można również skorzystać z możliwości następujących studiów podyplomowych: administracja europejska, studia dla nauczycieli WOS i historii najnowszej, dziennikarstwo, programy europejskie, public relations, reklama i promocja, rzecznik prasowy, zarządzanie funduszami i projektami UE, zarządzanie oświatą.

Marta Łasak

asystentka posła Adam Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)