Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Górą inkubatory

Redaktor admin on 19 Luty, 2010 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

3332801723_2f50da3edb

Stworzone 3.000 firm, działające ponad 1.000 przedsiębiorstw, obroty przekraczające 25 mln zł, certyfikaty jakości ISO 9001:2000 oraz członkostwo w Krajowej Sieci Innowacji, to tylko niektóre dobre efekty działalności Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości (AIP). Ale to nie wszystko. AIP to także programy: „Polska Przedsiębiorcza”, „AIP Seed Capita”, „AIP Business Link” oraz Agencja Innowacyjnej Promocji. W dniu 18 lutego br. gościem Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości był poseł Adama Szejnfeld. Poseł zwiedził i zapoznał się z działalnością AIP oraz z planami na przyszłość. Z członkami zarządu rozmawiał także na temat potrzeby zmian polskiego prawa i wykorzystania programów progospodarczych na rzecz rozwoju przedsiębiorczości.

W bieżącym roku AIP obchodzą pięciolecie swojej działalności. Dane dotyczące rozwoju oraz wyniki finansowe dowodzą, że idea sprzed lat oraz jej twórcy i wykonawcy świetnie zdali próbę czasu – powiedział poseł Adam Szejnfeld.

Rafał Kus
Asystent posła Adama Szejnfelda

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)