Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Grupiński w Pile i w Chodzieży

Redaktor admin on 12 Czerwiec, 2013 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Poseł Rafał Grupiński, przewodniczący Klubu Parlamentarnego PO, jednocześnie przewodniczący Wielkopolskiej Platformy Obywatelskiej oraz poseł Adam Szejnfeld, szef struktur Okręgu Pilskiego PO spotkali się w dniu 10 czerwca 2013 r. z członkami chodzieskich i pilskich struktur PO. W zebraniu w Pile udział wzięli również senator Mieczysław Augustyn, prezydent Piły Piotr Głowski oraz starosta Mirosław Mantaj. Było to kolejne spotkanie z udziałem parlamentarzystów w Okręgu Pilskim.

Podczas spotkań rozmawiano zarówno o sprawach ogólnokrajowych, regionalnych, jak i lokalnych. Ważnym tematem spotkań była m.in. ustawa śmieciowa. Samorządowcy podkreślali, że w przypadku regionu pilskiego na razie nie ma większych problemów z jej wdrażaniem. Proces przetargów jednak nie jest jeszcze zakończony we wszystkich gminach. Ważną kwestią poruszoną podczas spotkania była również kwestia S11, a szczególnie obwodnica Ujścia i Piły. Poza sprawami związanymi z infrastrukturą omawiano również problemy rozwoju przedsiębiorczości oraz rynku pracy. Wiele miejsca poświecono ogrodom działkowym. Oczywiście wśród tematów dotyczących wewnętrznej sytuacji poruszono kwestie zasad wyborów na przewodniczącego partii i wiążących się z tym planowanych zmian w statucie Platformy.

Marta Łasak
asystentka posła Adama Szejnfelda
www.szejnfeld.pl
www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)