epp5_zps3f8w24ka

Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Integracja i aktywizacja

Redaktor admin on 17 Luty, 2020 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Integracja i aktywizacja, to cele i idea corocznej konkurencji sołectw gminy Gołańcz. Konkurs pod tytułem „Moja wieś aktywna” co roku mobilizuje mieszkańców wsi, a na finał ściąga setki gości i uczestników. VIII już gala konkursowa odbyła się w minioną niedzielę, a udział w niej wzięli m.in.  senator Adam Szejnfeld i wicemarszałek Jacek Bogusławski.

W bieżącym roku do konkursu przystąpiło 10 sołectw. Każda wieś miała przygotować stoisko i zaprezentować swoje rękodzieło, a szczególnie umiejętności kulinarne. Większość drużyn dokonała swojej prezentacji w formie poetyckiej, ale niektórzy zorganizowali wręcz istne występy artystyczne. Jurorzy oceniali przygotowane dania, a każdy z przybyłych gości mógł je spróbować. Tegoroczną galę prowadził Tomasz Śróda, a gołaniecką orkiestrą dyrygował Dariusz Sobieralski. Gwiazdą wieczoru natomiast był zespół Brygida i Robert Łukowscy.

Prowadzący z Szamocina, dyrygent z Szamocina, senator z Szamocina…To istny najazd ludzi z Szamocina na Gołańcz – żartował senator Adam Szejnfeld, który był gościem imprezy. Gospodarzami natomiast byli burmistrz Mieczysław Durski oraz Karol Brzeziński, przewodniczący Rady Miasta i Gminy Gołańcz.

Anna Karmowska

Dyrektor Biura Senatorskiego

Biuro Adama Szejnfelda

64-920 Piła, Plac Konstytucji 3 Maja 7/4.

e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.com

Tel. +48 602 738 542.

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.comPoselSzejnfeld

www.twitter.comszejnfeld

www.instagram.com

https://www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

#AktywnaWieś #Kuchniaregionalna #PowiatWągrowiecki #Gołańcz #sołectwo #kgw #KołaGospodyńWiejskich #OSP #wielkopolska

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)