Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Karate mistrz w Jastrowiu.

Redaktor admin on 18 Wrzesień, 2020 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

W siedzibie Urzędu Gminy i Miasta Jastrowie miało miejsce podpisanie umowy na realizację zadania publicznego jakim jest turniej „KARATE SATORI CUP”, pomiędzy Województwem Wielkopolskim, które reprezentował wicemarszałek Jacek Bogusławski a Stowarzyszeniem „SATORI”, które reprezentował prezes Zarządu Stowarzyszenia Mariusz Gawlik. Uroczystości towarzyszyli senator Adam Szejnfeld oraz burmistrz Piotr Wojtiuk.Spotkanie w Jastrowiu, było okazją do rozmów na temat możliwości pozyskania środków z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego na realizację kolejnych inwestycji na terenie Gminy i Miasta Jastrowie, między innymi na ścieżki rowerowe. Senator Adam Szejnfeld zainteresowany jest także stworzeniem z Wału Pomorskiego produktu turystycznego, który mógłby promować gminy i powiaty leżące w granicach tej historycznej fortyfikacji. Właśnie między innymi na ten temat rozmawiał z burmistrzem Piotrem Wojtiukiem.
Stowarzyszenie „SATORI” to grupa ludzi, dla których pasją jest doskonalenie siebie, podążając drogą karate. Stowarzyszenie zajmuje się upowszechnianiem kultury fizycznej, sportu i zdrowego stylu życia na terenie Powiatu Złotowskiego. Zadanie publiczne, na której Jastrowskie stowarzyszenie otrzymało dotację w wysokości 9 500 zł, to organizacja VIII Ogólnopolskiego Turnieju Karate SATORI CUP.

Anna Karmowska

Biuro Senatorskie Adama Szejnfelda w Pile

64-920 Piła, ul. Plac Konstytucji 3 Maja 7/4

e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.com

tel. +48 602 738 542

REGON 385025697

Portale i media społecznościowe:

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/PoselSzejnfeld/

www.twitter.com/szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld/

www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)