Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Klinika chirurgii jednego dnia

Redaktor admin on 27 Luty, 2012 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Medycyna w XXI w. niezwykle się rozwinęła. Obecnie wiele zabiegów, które kiedyś wymagały wielodniowego pozostania w szpitalu, obecnie można wykonać w ciągu jednego dnia. Zmniejsza to koszty służby zdrowia a le i pacjenta. W Wielkopolsce specjalistą w zabiegach jednego dnia jest rakoniewickie Centrum Medyczne. Poseł Adam Szejnfeld spotkał się 24.02.2012 r. z kierownictwem Centrum oraz zwiedził placówkę. Zapoznał się nie tylko z obiektem i wyposażeniem, ale także ze stosowanymi procedurami oraz systemem organizacji pracy. Wszystko to jest na najwyższym, europejskim poziomie – stwierdził poseł Szejnfeld.

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Widziałem wiele takich placówek ochrony zdrowia w Polsce i za granicą. To jest niewątpliwie polska czołówka. Nie chodzi mi tylko o wyposażenia, ale przede wszystkim o organizację pracy i stosowane procedury. Centrum Medyczne w Rakoniewicach może być przykładem dla wielu placówek tego typu w Polsce – powiedział poseł Adam Szejnfeld.

CENTRUM MEDYCZNE w Rakoniewicach, to jedna z prestiżowych placówek medycznych na terenie Wielkopolski, która działa od 1992 r. Pacjentom, w jednym miejscu, zapewnia się fachową i kompleksową opiekę wspartą nowoczesnym sprzętem medycznym. Centrum z siedzibą w Rakoniewicach i jego filia w Wolsztynie, to oprócz Podstawowej Opieki Zdrowotnej również prawie 20 specjalistycznych poradni lekarskich. Oprócz tego, także w jednym miejscu, działają pracownie diagnostyczne i laboratorium oraz oddziały zabiegowe w ramach tzw. chirurgii jednego dnia. Na miejscu jest też apteka, a od niedawna – głównie z myślą o osobach towarzyszących naszym pacjentom oraz o pacjentach, którzy przyjechali na zabiegi z daleka – otworzyliśmy własną bazę noclegową.

(źródło http://www.centrumrakoniewice.eu)

Szymon Galikowski

asystent posła Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)