Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Konsultacje społeczne w Grodzisku.

Redaktor admin on 26 Kwiecień, 2021 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

W miniony piątek Grodzisk Wielkopolski stał się kierunkiem trasy senatora Adama Szejnfelda, gdzie odbyło się spotkanie grupy parlamentarzystów i samorządowców. Gospodarzami spotkania byli Mariusz Zgaiński – starosta grodziski oraz Sławomir Górny, wicestarosta Grodziska.

Praca w Senacie to jedno, ale drugie, to bezpośredni kontakt z ludźmi w terenie, podróże spotkania, rozmowy. Konsultacje…. Piątkowe spotkanie było idealną okazją do omówienia spraw związanych z sytuacją w wielkopolskich samorządach oraz na temat bieżących problemów dotyczących m.in. infrastruktury drogowej, służby zdrowia, edukacji, w tym szkolnictwa wyższego, gospodarki i przedsiębiorczości.

Tematów było mnóstwo, ale wiodącym był ten dotyczący współpracy samorządowo-parlamentarnej – mówi senator Adam Szejnfeld.

W rozmowach udział wzięli także m. in. poseł Killion Munyama, poseł Jakub Rutnicki oraz wicemarszałek Jacek Bogusławski.

Anna Karmowska

Biuro Senatorskie Adama Szejnfelda w Pile

64-920 Piła, ul. Grunwaldzka 2/10

e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.com

tel. +48 602 738 542

REGON 385025697

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)