Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Liczy się frekwencja

Redaktor admin on 9 Maj, 2019 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Wybory do Parlamentu Europejskiego są szczególne ważne, i dla Polski, i dla Europy, ale cieszą się niestety w naszym kraju niewielkim zainteresowaniem. Z tych powodów naszym zadaniem jest nie tylko kampania na rzecz kandydatów Kolacji Europejskiej, ale także na rzecz zwiększenia frekwencji wyborczej – mówił eurodeputowany Adam Szejnfeld podczas wspólnego zebrania Rady Powiatu PO w Pile oraz Koła PO w Pile.

Zebranie prowadzili wspólnie Jacek Bogusławski, przewodniczący powiatu i Piotr Głowski, przewodniczący Koła PO w Pile, a gościem zebrania był poseł Rafał Grupiński, przewodniczącego PO w Wielkopolsce. Podczas posiedzenia omówiono najbliższe działania struktur miasta i powiatu podczas kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego.

#Piła #PowiatPilski #Wybory #UniaEuropejska #EPP #EPL #ParlamentEuropejski @PoselSzejnfeld #Warszawa #Szejnfeld #AdamSzejnfeld #KoalicjaEuropejska #PrzyszłośćPolski #WielkiWybór #PlatformaObywatelska #KoalicjaObywatelska #Konstytucja #100miliardówWiecej

Marta Łasak

asystentka Posła do Parlamentu Europejskiego Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.comPoselSzejnfeld

www.twitter.comszejnfeld

www.instagram.com

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)