Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Liderzy PO popierają Grupińskiego

Redaktor admin on 4 Wrzesień, 2013 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

fot. grupinski.pl

Rafał Grupiński, przewodniczący wielkopolskich struktur Platformy podczas konferencji prasowej, która odbyła się 3 września br. ogłosił swoją kandydaturę w nadchodzących wyborach na Przewodniczącego PO RP w Wielkopolsce. Posła Grupińskiego podczas konferencji wspierali szefowie i liderzy PO ze wszystkich subregionów woj. wielkopolskiego – poseł Adam Szejnfeld, szef subregionu Wielkopolski Północno – Zachodniej, burmistrz Tomasz Kałużny – szef okręgu Konińsko – Gnieźnieńskiego, poseł Mariusz Witczak – szef okręgu Kalisko – Leszczyńskiego (sekretarz PO w Wielkopolsce), europoseł Filip Kaczmarek- szef okręgu Poznańskiego oraz Lech Wojtasik – wiceprzewodniczący struktur regionalnych, szef sekretariatu samorządowego. Do wyboru szefa regionu dojdzie 27 października br. na Zjeździe Regionu Wielkopolskiej PO. W Poznaniu.

Zdaniem posła Adama Szejnfelda Wielkopolska jest regionem, w którym panuje zgoda i nie ma podziałów. To nasze wspólne wystąpienie mówi o wielkopolskiej jakości – zgodzie i jedności członków partii. Jako jedna drużyna opowiadamy się za Rafałem Grupińskim jako przewodniczącym wielkopolskiej PO – stwierdził poseł Szejnfeld.

Zgodnie z decyzją Rady Krajowej PO zebrania wyborcze w kołach muszą odbyć się pomiędzy 1 a 15 września, w powiatach pomiędzy 30 września a 6 października. Zjazdy wyborcze w regionach muszą odbyć się pomiędzy 21 a 27 października, a Konwencja Krajowa 23 lub 30 listopada.

Marta Łasak

asystentka posła Adam Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)