Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Liderzy Powiatu Wągrowieckiego

Redaktor admin on 26 Marzec, 2018 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Wielka Gala Głosu Wągrowieckiego, to doroczna uroczystość promująca osoby, które miały znaczący wpływ na rozwój Wągrowca i powiatu wągrowieckiego oraz życie jego mieszkańców. Wśród gości Jerzego Mianowskiego – prezesa wydawnictwa i redaktora naczelnego gazety, można było znaleźć przedstawicieli ludzi polityki, kultury i gospodarki. W tegorocznej uroczystości, która miała miejsce 25.03.2018r. udział wziął także Adam Szejnfeld, poseł do Parlamentu Europejskiego.

Łzy wzruszenia, to dowód, że zgromadzeni laureaci plebiscytu Głosu Wągrowieckiego szczerze pracują i działają nie oczekując w zamian laurek, wyróżnień, czy nagród. Działają bowiem wspierając innych oraz budując znaczenie Wągrowca i powiatu wągrowieckiego z potrzeby serca. Dobrze jednak że są ci, którzy tę pracę i jej efekty potrafią dostrzec i właściwe uznać. W roku bieżącym będziemy obchodzili 100 lat od odzyskania przez Polskę niepodległości, a u nas, w Wielkopolsce, 100 lat od wybuchu zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Być może to dobra okazja, aby pokusić się także o wybór Wągrowczanina Stulecia?… – zapytał europoseł Szejnfeld, proponując zgromadzonym ewentualne rozważenie takiej inicjatywy.

Podczas uroczystości ogłoszono oraz wręczono nagrody w poniższych kategoriach:

  • Międzynarodowa Nagroda „Most Przyjaźni 2017”:

Thomas Maack – burmistrz Adendorfu, miasta partnerskiego Wągrowca

  • Honorowy Wągrowczanin A.D. 2017:

Prof. Dr hab. Piotr Przybyłowski

  • Wągrowczanin A.D. 2017

Piotr Kaczmarek

  • Kobieta Sukcesu 2017

Grażyna Sarad

  • Nadzieja Sportu 2017

Oliwia Jach

  • Sportowiec Roku 2017

Marika Baczyńska

  • Trener Roku 2017

Radosław Modlibowski

Galę zamknął koncert zespołu Youth Novels, a następnie tradycyjnie już czas przyszedł na wielki tort.

Składamy wielkie gratulacje Redakcji oraz wszystkim nominowanym i laureatom życząc jednocześnie Wesołych Świąt Wielkiej Nocy oraz wszelkiej pomyślności.

Marta Łasak

Asystentka Posła do Parlamentu Europejskiego Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/PoselSzejnfeld

www.twitter.com/szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld

#Wągorowiec #Gołańcz #Wapno #Damasławek #Skoki #PowiatWągrowieckii #Wielkopolska #Liderzy #GłosWągrowiecki #AdamSzejnfeld #Platforma Obywatelsa #UE #EPL #EPP #ParlamentEuropejski

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)