Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Łódź o nazwie „Joker”

Redaktor admin on 18 Grudzień, 2011 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Okres przedświąteczny to czas spotkań oraz podziękowań za mijający rok. To również czas  składania życzeń noworocznych. Poseł Adam Szejnfeld spotkał się z zawodnikami i zarządem Klubu Joker Piła, któremu kibicuje oraz pomaga od niemal samego jego powstania. W spotkaniu udział wzięli również m.in. Mieczysław Augustyn, senator RP, Piotr Głowski, prezydent Piły, Mirosław Mantaj, starosta pilski. „Wigilijne spotkanie” miało miejsce 16 grudnia 2011 r. na terenie kompleksu sportowego przy ul. Żeromskiego.

To co jest najpiękniejsze w naszym klubie, to opieranie jego strategii na długofalowym działaniu  związanym z kształceniem i wychowywaniem kolejnych pokoleń młodych zawodników. To jest największa wartość Jokera – praca z młodymi ludźmi i na rzecz młodych ludzi. Dzisiaj kieruję swoje życzenia do zawodników, działaczy, trenerów, sponsorów  oraz wszystkich przyjaciołom Jokera. Życzę aby święta trwały cały rok. Życzę by taki nastrój, taka szczera atmosfera, takie optymistyczne myślenie o przyszłości trwało zawsze, powiedział poseł Adam Szejnfeld.

Obecną sytuację klubu, jego prezes, Jerzy Jasiński przedstawił nastepująco: Joker porównywany jest  do łodzi, która musiała niejednokrotnie mierzyć się z ogromnym sztormem. Ostatnie ciemne chmury, które wisiały nad naszym klubem, zaczynają się jednak rozchodzić i zaczyna przebijać przez nie słońce. Mówię tutaj oczywiście o osiągnięciach naszych zawodników, trenerów, którzy swoją ciężką pracą na to zasłużyli. W tej chwili możemy powiedzieć, że kwestia problemów klubu jest już za nami i  możemy skupić się wyłącznie na wyniku sportowym. Naszym celem jest utrzymanie drużyny w pierwszej lidze i wywiązanie się z zobowiązań wobec zawodników. Nie możemy oczywiscie zapomnieć o naszych przyjaciołach, którzy nam pomagają. Olbrzymie podziękowania należą się tutaj posłowi Adamowi Szejnfeldowi, dzięki któremu już niejednokrotnie pokonywaliśmy rafy na szlaku drogi naszej łodzi. Bez jego pomocy pewnie to spotkanie nie miałoby miejsca, a Piła straciłaby męski klub siatkówki.

Po uroczystych przemówieniach honorowych gości, zawodnicy, trenerzy oraz wszyscy uczestnicy Wigilii podzielili się opłatkiem. W spotkaniu oprócz posła Adama Szejnfelda udział wziął również prezydent Piotr Głowski, starosta Mirosław Mantaj, senator Mieczysław Augustyn oraz sponsorzy i sympatycy pilskiego klubu siatkarskiego.

Na zakończenie spotkania trener Jokera Jarosław Kubiak zaznaczył, że dzięki osiągniętym dotąd sukcesom oraz świetnemu wychowywaniu młodzieży Joker jest przedstawiany jako najlepsza „firma”  wśród najsilniejszych drużyn w Polsce.

***

Popołudniu zawodnicy Jokera rozegrali ostatni mecz w tym roku kalendarzowym z drżyną BBTS Bielsko-Biała, który zakończył się zwycięstem ekipy z Wielkopolski 3:0 (25:23, 25:18, 26:24).  W ten sposób sprawiając prawdziwy prezent swoim kibicom na święta.

Marta Łasak

asystentka posła Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)