Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Marszałek Kidawa Błońska w Wielkopolsce Północno-Zachodniej.

Redaktor admin on 9 Marzec, 2020 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Pani Marszałek Małgorzata Kidawa Błońska w dniach 5 i 6 marca odwiedziła  Wielkopolskę Północno-Zachodnią. W trakcie wizyty miała czas na spotkania tak w stolicy Wielkopolski Północnej, w Pile, jak i w miastach powiatowych, w Szamotułach, Obornikach, Trzciane, Czarnkowie, Złotowie. Była również i w mniejszych gminach, jak Obrzycko, Lubasz, Wyrzysk, czy Zakrzewo oraz na wsi – Kościerzyn Wielki.

Cechą spotkań było wysłuchiwanie mieszkańców i rzeczowa z nimi rozmowa, dialog, a nie jednostronny monolog. Być może dlatego Pani Marszałek wszędzie witana była ciepło, z zainteresowaniem i poparciem.

Organizatorami wizyty w Wielkopolsce Północnej byli m.in. senator Adam Szejnfeld, poseł Monika Wielichowska, poseł Małgorzata Janyska, poseł Jakub Rutnicki, poseł Rafał Grupiński, marszałek Jacek Bogusławski, radny Henryk Szopiński, prezydent Piotr Głowski, Jacek Gursz, regionalny szef sztabu wyborczego, Rafał Zdzierela, powiatowy szef sztabu wyborczego i wiele, wiele, wiele innych osób….

Wszystkim osobom, tak bezpośrednio zaangażowanym, jak i wspomagającym nas oraz wspierającym, bardzo serdecznie dziękuję za zaangażowanie i dobrą współpracę – Adam Szejnfeld.

Anna Karmowska,

Dyrektor Biura Senatorskiego Adama Szejnfelda

Biuro Adama Szejnfelda

64-920 Piła, Pl. Konstytucji 3 Maja 7/4

Tel. +48 602 738 542.

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/PoselSzejnfeld/

www.twitter.com/szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld/

https://www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

#Kidawa2020 #PrawdziwaPrezydent #MałgorzataKidawaBłońska #WyboryPrezydenckie2020 #WolneSądy #WolneWybory #Wybory2020 #SilniRazem #KOD #KoalicjaObywatelska #PlatformaObywatelska @PlatformaObywatelska @Platforma_org @Zieloni @inicjatywaPL @inicjatywapolska @partazieloni #IdźNaWybory @M_K_Blonska @MKidawaBlonska

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)