Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Międzychód.

Redaktor admin on 9 Lipiec, 2020 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Międzychód. Tu, nieopodal powstała Kopalnia Ropy Naftowej i Gazu Ziemnego Lubiatów założona na złożu w rejonie Lubiatów-Międzychód-Grotów (LMG). Jej największym orędownikiem i „ojcem chrzestnym” był ówczesny poseł, a dzisiaj senator Adam Szejnfeld. Kopalnia uruchomiona została za rządów Platformy Obywatelskiej w 2013. Przedmiotem obecnych rozmów senatora Adama Szejnfelda i marszałka Jacka Bogusławskiego z burmistrzem Krzysztofem Wolnym oraz starostą Rafałem Litke, były bieżące potrzeby i plany miasta i powiatu na przyszłość. W tym sprawy dotyczące infrastruktury kolejowej, drogowej, przemysłu, ale również turystyki i rekreacji. W spotkaniach udział wzięli także m. in. panowie Henryk Pach oraz Tomasz Tomala.

#Międzychód #PowiatMiędzychodzki #Wielkopolska #AdamSzejnfeld #szejnfeld #KopalniaRopyIGazu #Kopalnia #Przemysł #Turystyka

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)