Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Nagroda specjalna dla Szejnfelda

Redaktor admin on 16 Styczeń, 2012 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Wielkopolski Związek Pracodawców Prywatnych (WZPP), członek PKPP Lewiatan, kolejny raz postanowił uhonorować posła Adama Szejnfelda za jego pracę i osiągnięcia w zakresie wspierania przedsiębiorczości. Związek przyznał posłowi Szejnfeldowi Nagrodę Specjalną „za zasługi dla rozwoju przedsiębiorczości oraz wspieranie działań na rzecz wzmacniania konkurencyjności Wielkopolski w roku 2011”. Jest to kolejna nagroda jaką poseł Szejnfeld otrzymał za swoje dokonania na rzecz wielkopolskich przedsiębiorców, w tym w zakresie deregulacji i usprawnienia polskiego prawa, aby było ono bardziej przyjazne dla obywateli, w tym przedsiębiorców. Wręczenie Nagrody Specjalnej odbyło się 14 stycznia br. w Pałacu w Biedrusku pod Poznaniem.

Poseł Adam Szejnfeld był gościem specjalnym spotkania przedsiębiorców zrzeszonych w Wielkopolskim Związku Pracodawców Prywatnych „Lewiatan” w Poznaniu. Podczas zebrania Adam Szejnfeld wygłosił krótkie wystąpienie na temat prognoz rozwoju sytuacji ekonomiczno-gospodarczej w rozpoczętym 2012 roku. Omówił także plany rządu dotyczące działań w zakresie finansów publicznych deregulacji oraz polityki zagranicznej związanych z ekonomią i gospodarką. Poseł podziękował również za otrzymaną nagrodę specjalną. Wyraził opinię, iż wyróżnienie to potwierdza słuszność podejmowanych przez niego działań oraz potrzebę kontynuacji jego pracy.

Wielkopolski Związek Pracodawców Prywatnych w 2005 r. przyznał posłowi Adamowi Szejnfeldowi swoje najwyższe odznaczenie związkowe, a mianowicie Złotą Odznakę, „za zasługi dla rozwoju przedsiębiorczości oraz wspieranie działań na rzecz wzmacniania konkurencyjności Wielkopolski”. Tym razem WZPP ponowie postanowił nagrodzić posła Szejnfelda za jego prace w mijającym 2011 roku. Wręczenie nagrody odbyło się podczas uroczystego Spotkania Noworocznego WZPP w Pałacu w Biedrusku pod Poznaniem.

Marta Łasak,

asystentka posła Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)