Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Najlepsze podkłady z Mirosławca

Redaktor admin on 31 Maj, 2012 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Wiele firm może być wdzięcznych za wsparcie posla Adama Szejnfelda w ich trudnych chwilach. Jedną z nich jest Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych S.A. w Mirosławiu Ujskim. Minęło wiele lat, ale do dzisiaj w Mirosławiu pamięta się pomoc posła Szejnfelda w przetrwaniu firmy i utrzymaniu miejsc pracy jej pracowników. W dniu dzisiejszym poseł Adam Szejnfeld odwiedził fabrykę oraz zapoznał się z jaj obecnym stanem i najnowszymi osiągnięciami.

W Wielkopolsce jest wiele firm z tradycjami. Jedną z nich jest bez wątpienia Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych S.A. w Mirosławiu Ujskim, która już od ponad 40 lat produkuje najwyższej klasy podkłady kolejowe. Bardzo się cieszę, że moje interwencje i starania wiele, wiele lat temu pozwoliły firmie przetrwać i uchroniły ją od bankructwa. Dzisiaj to wspaniałe przedsiębiorstwo zatrudnia prawie 200 osób i robi ponad 75 mln obrotów. Gratuluje i życzę powodzenia – mówił poseł Adam Szejnfeld po zwiedzeniu zakładu.

***

Firma produkuje m.in. podkłady kolejowe, tramwajowe, przejazdy drogowe i mostowe oraz płyty żelbetonowe a także słupy trakcji elektrycznych. Jest jedną z czterech najnowocześniejszych fabryk w Polsce. W maju 2008 roku Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych S.A. w Mirosławiu Ujski weszła w skład grupy Consolis. Consolis to wiodący w Polsce i Europie producent wyrobów prefabrykowanych zapewniający wszechstronne rozwiązania dla budownictwa i projektów związanych z infrastrukturą. Działa w ponad 130 zakładach w 25 krajach, zatrudniając przy tym 13 tysięcy pracowników i osiągając sprzedaż netto ponad 1,7 miliarda euro.

Marta Łasak

asystentka posła Adama Szejnfelda

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)