Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Niespodzianka senatora Szejnfelda dla pierwszoklasistów.

Redaktor admin on 22 Październik, 2022 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Pierwsza klasa w szkole, to duży krok malców w ich wielkie życie. By czas ten był przyjemny i dobrze zapamiętany senator Adam Szejnfeld przygotował niespodziankę dla pierwszoklasistów Szkoły Podstawowej im. Straży Granicznej II Rzeczpospolitej w Śmiłowie. Wszyscy otrzymali od niego wraz życzeniami specjalne upominki. Uroczystość odbyła się w Śmiłowie podczas pasowania na Pierwszoklasistę w dniu 21 października br.

Ślubowanie pierwszoklasistów, to ważny element budowy szkolnej świadomości każdego młodego ucznia. Z tym momentem dzieci stają się też uczniami. Z tej okazji senator Adam Szejnfeld skierował do grona pedagogicznego, rodziców i uczniów specjalne przesłanie:

- „Życzę Wam, drodzy Pierwszoklasiści, by czas najbliższych miesięcy i całego roku szkolnego był Waszą najpiękniejszą przygodą, pełną nauki, poznawania życia i osobistego rozwoju, ale także i nawiązywania nowych przyjaźni. Życzę, aby szkoła nie była dla Was tylko obowiązkiem, ale i miejscem, gdzie będziecie odkrywać siebie, swoje pasje, talenty, i zainteresowania”.

- „Drodzy Nauczyciele, Pedagodzy, Wychowawcy, Rodzice i Opiekunowie. Wam natomiast życzę radości, która otwiera serca i umysły waszych pociech, jak i zadowolenia oraz dumy z ich szkolnych osiągnięć”.

Miłem akcentem, którego uczniowie się nie spodziewali, a który wzbudził ogromną radość maluchów, były przygotowane specjalnie na tę okoliczność przez senatora Adama Szejnfelda upominki, które senator ufundował pierwszoklasistom.

Kamila Łańska

Dyrektor Biura Senatorskiego

Biuro Senatorskie Adama Szejnfelda w Pile

Wiceprzewodniczącego Senackiej Komisji Gospodarki Narodowej i Innowacyjności

Przewodniczącego Senackiego Zespołu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw

64-920 Piła, ul. Grunwaldzka 2/10.

e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.com

tel. +48 602 738 542

Portale i media społecznościowe:

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/Szejnfeld/

www.twitter.com/szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld/

https://www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

#SP #Oświata #Edukacja #SzkołaPodstawowa #Nauka #Uczniowie #Wiedza #DzieńNauczyciela #DzieńEdukacjiNarodowej #Kaczory #Śmiłowo #Piła #PowiatPilski #WielkopolskaPółnocna #Wielkopolska #Polska #Senat #SenatRP #AdamSzejnfeld #senatorSzejnfeld #Szejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)