Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Nigdy nie jest za późno na to, aby wyznaczyć sobie nowy cel!

Redaktor admin on 13 Styczeń, 2020 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Rozpoczynamy szczególny rok, nie tylko dlatego, że wyjątkowo będzie on liczył 366 dni, ale i dlatego, że będziemy obchodzili niebawem wiele bardzo ważnych dla Polski i Polaków rocznic. Będą nimi i 100-lecie Bitwy Warszawskiej, i 75-lecie zakończenia II wojny światowej. Dzisiaj natomiast, na samorządowym spotkaniu, chciałbym przypomnieć te rocznice, które bardziej wiążą się z powstaniem naszych Małych Ojczyzn. Są to 40-lecie Porozumień Gdańskich i 30-lecie pierwszych, demokratycznych, wolnych wyborów do samorządnych gmin. W roku 1980 Polacy w liczbie milionów wyrazili swoje pragnienie odzyskania wolności i suwerenności oraz budowania w Polsce demokracji, ale z uzyskaniem tego musieliśmy czekać jeszcze dziesięć lat, do roku 1989. Dzisiaj jednak, dzięki tamtym wydarzeniom, możemy cieszyć się rozwojem naszych miast, gmin i wsi – tymi słowy senator Adam Szejnfeld rozpoczął swoje wystąpienie podczas uroczystości spotkania noworocznego organizowanego przez burmistrza Miasta i Gminy Trzcianka. Obok senatora Szejnfelda w spotkaniu udział wzięły między innymi pani poseł Małgorzata Janyska i pani radna Mirosława Rutkowska-Krupka.

„Nigdy nie jest za późno na to, aby wyznaczyć sobie nowy cel, zacząć od nowa lub stworzyć nowe zakończenie” – ta myśl przyświecała tradycyjnemu już Spotkaniu Noworocznemu Miasta i Gminy Trzcianka, podczas którego burmistrz Krzysztof Wojciech Jaworski nie tylko dokonał podsumowania minionego roku i przedstawił plany na rok bieżący, ale także w sposób szczególny podziękował tym osobom i instytucjom, które przyczyniają się do rozwoju miasta i całej gminy.
Spotkanie odbyło się we wspanialej oprawie i otoczeniu Hotelu Smolarnia, a czas jego uczestnikom umilił świetny zespół muzyczno-wokalny Chill Band z repertuarem jazzowo- soulowym.

Anna Karmowska
Dyrektor Biura Senatorskiego Adama Szejnfelda
Biuro Adama Szejnfelda
64-920 Piła, ul. Śródmiejska 20/1
Tel. +48 602 738 542.
e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.com
www.szejnfeld.pl
www.kobiecastronazycia.pl
www.facebook.comPoselSzejnfeld
www.twitter.comszejnfeld
www.instagram.com
https://www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

#SpotkanieNoworoczne #PodsumowanieRoku #2020 #NowyRok #Nowy2020Rok

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)