Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Nowy burmistrz Szamotuł

Redaktor admin on 29 Październik, 2009 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

burmistrz


Mieszkańcy Szamotuł wybrali swojego burmistrza. Wybory były przedterminowe i odbyły się 25 października br. Nowym burmistrzem został pan Włodzimierz Kaczmarek, który w czasie niedzielnych wyborów pokonał Mariana Borowca przewagą ponad tysiąca siedmiuset głosów uzyskując już w pierwszej turze 62,5% poparcia.

To dobra nowina dla Szamotuł, bowiem pan Włodzimierz Kaczmarek jest uczciwym sumiennym i pracowitym człowiekiem a zarazem doświadczonym organizatorem. Bardzo się cieszę z tego wyboru. To także dobra nowina dla Platformy Obywatelskiej, bowiem pan Włodzimierz Kaczmarek startował z naszym poparciem – mówił po ogłoszeniu wyników wyborów poseł Adam Szejnfeld, wiceprzewodniczący Regionu Wielkopolski i szef Okręgu Pilskiego PO.

Włodzimierz Kaczmarek uzyskał 4.272 głosów, o 1.706 więcej niż jego konkurent, co dało mu zwycięstwo już w pierwszej turze przewagą 62,5%. Frekwencja wyniosła 30,3%

Poseł Adam Szejnfeld przesłał na ręce nowego burmistrza gratulacje, w których czytam między innymi: „Jestem przekonany, iż Pana profesjonalizm i rozwaga pozwolą Panu odpowiedzialnie spełniać zadania dla dobra wszystkich mieszkańców miasta i gminy. Żywię także wielką nadzieję na dobrą naszą współpracę w przyszłości. Życzę Panu, Panie Burmistrzu, aby Pańska praca była owocna w sukcesy, a wytrwałość i zrozumienie towarzyszyły Panu przez cały okres pełnienia tej zaszczytnej funkcji”.

Foto – szmotuly.pl

Rafał Kus
Asystent posła Adama Szejnfelda

Komunikat
Biura Posła Adama Szejnfelda
27.10.2009r.

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)