Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Nóż w plecy.

Redaktor admin on 17 Wrzesień, 2020 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Senator Adam Szejnfeld, burmistrz Jacek Gursz, wiceburmistrz Piotr Witkowski oraz przewodnicząca Rady Miasta, pani Kutnik Mirosława złożyli na Cmentarzu w Chodzieży wiązankę kwiatów oraz oddali hołd ofiarom IV rozbioru Polski.
Po niemieckim ataku na Polskę 1 września, w dniu 17 września 1939 r., doszło do drugiej napaści na nasz kraj, tym razem sowieckiej.
Był to nóż wbity w plecy Polski przez Związek Radziecki.
Trzeba pamiętać o tych tragicznych dnia i pamiętać, że dramaty przeszłości mogą się
powtarzać, jeśli nie będziemy szanowali demokracji, praworządności i europejskich wartości.
Pokój bowiem nigdy nie jest dany na zawsze, a przyzwolenie na odradzanie się skaranie politycznych ruchów, w tym przede wszystkim tych, dla których ksenofobia, rasizm, nazizm czy faszyzm nie są obce, może kiedyś znów obudzić upiory przeszłości – uważa senator Ziemi Pilskiej.
Anna Karmowska
Biuro Senatorskie Adama Szejnfelda w Pile
64-920 Piła, ul. Plac Konstytucji 3 Maja 7/4
e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.com
tel. +48 602 738 542
REGON 385025697
Portale i media społecznościowe:
www.szejnfeld.pl
www.kobiecastronazycia.pl
www.facebook.com/PoselSzejnfeld/
www.twitter.com/szejnfeld
www.instagram.com/szejnfeld/
www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

Senator Adam Szejnfeld, burmistrz Jacek Gursz, wiceburmistrz Piotr Witkowski orazprzewodnicząca Rady Miasta, pani Kutnik Mirosława złożyli na Cmentarzu wChodzieży wiązankę kwiatów oraz oddali hołd ofiarom IV rozbioru Polski.Po niemieckim ataku na Polskę 1 września, w dniu 17 września 1939 r., doszło do drugiejnapaści na nasz kraj, tym razem sowieckiej. Był to nóż wbity w plecy Polski przez ZwiązekRadziecki.Trzeba pamiętać o tych tragicznych dnia i pamiętać, że dramaty przeszłości mogą siępowtarzać, jeśli nie będziemy szanowali demokracji, praworządności i europejskich wartości.Pokój bowiem nigdy nie jest dany na zawsze, a przyzwolenie na odradzanie się skaraniepolitycznych ruchów, w tym przede wszystkim tych, dla których ksenofobia, rasizm, nazizm czyfaszyzm nie są obce, może kiedyś znów obudzić upiory przeszłości – uważa senator ZiemiPilskiej.
Anna KarmowskaBiuro Senatorskie Adama Szejnfelda w Pile64-920 Piła, ul. Plac Konstytucji 3 Maja 7/4e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.comtel. +48 602 738 542REGON 385025697Portale i media społecznościowe:www.szejnfeld.plwww.kobiecastronazycia.plwww.facebook.com/PoselSzejnfeld/www.twitter.com/szejnfeldwww.instagram.com/szejnfeld/www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)