epp5_zps3f8w24ka

Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Obradowała Rada Powiatu PO w Pile

Redaktor admin on 5 Marzec, 2018 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Obradowała Rada Powiatu PO w Pile. Zebranie prowadził Jacek Bogusławski, przewodniczący powiatu, udział z zebraniu wziął także eurodeputowany Adam Szejnfeld, wiceprzewodniczący Rady. Podczas zebrania omówiono agendę ostatniej Rady Krajowej PO w Warszawie, lecz gros czasu poświecono sytuacji w Pile i powicie pilskim w zawiązku ze zbliżającymi się wyborami samorządowym.

Jacek Bogusławski, przewodniczący PO w powiecie pilskim, przedstawił obecną sytuację polityczną w mieście i powicie. Tomasz Bugajski natomiast zdał relację z obrad Rady Krajowej PO w Warszawie, a europoseł Adam Szejnfeld przedstawił bieżące informacje nt. działalności i postanowień władz PO w kraju oraz prace delegacji PO w Parlamencie Europejskim. Podczas spotkania podjęto także temat bieżącej aktywności struktur PO oraz zakreślono plany na najbliższe tygodnie i miesiące związane z przygotowaniami do wyborów samorządowych. Przedstawiono także założenia akcji Wolontariusze Wolnych Wyborów.

Marta Łasak

Asystentka Posła do Parlamentu Europejskiego Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/PoselSzejnfeld

www.twitter.com/szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld

#Piła #PowiatPilski #OkręgPilski #Wielkopolska #Liderzy #PO #AdamSzejnfeld #Platforma Obywatelsa #PółnocnaWielkopolska #Szydłowo #Ujście #Kaczory #Białośliwie #MiasteczkoKrajeńskie #Wysoka #Wyrzysk #Łobżenica #Wybory #ZamachnaDemokrację #WielkopolskaPO

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)