Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Okonek wybrał Platformę

Redaktor admin on 27 Czerwiec, 2012 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Ludzie wolą Platformę Obywatelską! Prezes Kaczyński oświadczył na spotkaniu w Pile, że PO trzeba przepędzić, a Leszek Miller przyleciał helikopterem do Okonka, by wesprzeć swojego kandydata na burmistrza. Nic to nie dało. I tak wybory w Okonku wygrał kandydat Platformy Obywatelskiej, pan Mieczysław Rapta i to już w pierwszej turze! Nieoficjalne wyniki to: Mieczysław Rapta 54,55%, Romuald Duszara 38% i Paweł Cackowski 8%.

Poseł Adam Szejnfeld, szef Okręgu Pilskiego Platformy Obywatelskiej wyraził zadowolenie ze skutecznej kampanii Mieczysława Rapty i złotowskiej PO. Wybory dowodzą, ze rzetelna i wieloletnia praca Mieczysława Rapty, jako działacza społecznego i radnego oraz działalność Platformy Obywatelskiej na złotowszczyźnie i w Wielkopolsce Północnej zostały pozytywnie ocenione przez mieszkańców Okonka. Panu burmistrzowi życzę powodzenia na nowym urzędzie a mieszkańcom miasta i gminy Okonek dobrej współpracy z nowym burmistrzem i jego współpracownikami – powiedział poseł Adam Szejnfeld.

50-letni Mieczysław Rapta, wieloletni radny, otrzymał 1.680 głosów, na drugim miejscu uplasował się poprzedni burmistrz Romuald Duszara – 1.137, a na trzecim – Paweł Cackowski, który zdobył zaufanie 262 wyborców. W Okonku do głosowania uprawnione były 7.224 osoby. W wyborach udział wzięły 3.134 osoby, które oddały 3.079 ważnych głosów.

Marta Łasak

asystentka posła Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)