Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Opłatek pilskich przedsiębiorców

Redaktor admin on 15 Grudzień, 2011 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Członkowie Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski na spotkaniu opłatkowym w dniu 12 listopada 2011 r. podsumowali mijający rok. Wśród uczestników nie mogło zabraknąć również wieloletniego członka oraz obecnego członka honorowego Izby Adama Szejnfelda.

Każdego dnia poprzedzającego Święta Bożego Narodzenia i późniejszy Nowy Rok patrzymy w przyszosi, by spróbować choć odgadnąć, co nas czeka. Na ogół jesteśmy wypełnieni nadzieją i optymizmem, życzymy sobie, aby święta były spokojne i radosne a kolejny rok nie gorszy, niż właśnie mijający. I dzisiaj tak jest. Za nami dobry rok w gospodarcze, dobry rok dla przedsiębiorców, a przyszły, choć starszy nadciągającym kryzysem idącym z zachodu, to jednak nas nie przeraża. Jesteśmy gotowi bowiem pokonać przeciwności losu i rozwijać swoje firmy, budować dobrobyt naszych rodzin. Nie to wszystkim wam się uda - mówił poseł Adam Szejnfeld.

Podczas spotkania wigilijnego zebrani członkowie Izby i goście podsumowali miniony rok. Wszyscy byli zgodni, że pomimo światowego kryzysu oraz dalszych zawirowań na światowych rynkach, Wielkopolskie przedsiębiorstwa doskonale sobie radzą. Przedsiębiorcy, obecni na dorocznym spotkaniu  połamali się opłatkiem, składając wzajemne życzenia dalszych sukcesów. Gościom czas umiliły występy artystyczne wokalistek z Młodzieżowego Domu Kultury „Iskra”.

Szymon Galikowski

asystent posła Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)