Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Pieniądze dla Złotowa.

Redaktor admin on 11 Lipiec, 2020 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

W dniu 10 lipca br. senator Adam Szejnfeld wziął udział w Urzędzie Miasta Złotowa w konferencji prasowej z udziałem wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego Jacka Bogusławskiego i burmistrza Złotowa Adama Pulita. Zlotów otrzyma ponad 800.000 zł na rewitalizację zabytkowej kaplicy, 100.000 zł na budowę obiektów sportowych, a przedsiębiorcy złotowscy będą mogli skorzystać z wielkopolskiego wsparcia, którego łączna wysokość dla naszego regonu wyniesie 100 milionów zł.

Podczas konferencji podpisano umowę na realizację projektu sportowego w ramach programu „SZATNIA NA MEDAL”, poinformowano także o przyznaniu dla Złotowa dotacji Województwa Wielkopolskiego na remont i rewitalizację zabytkowej kaplicy poewangielickiej. Zapowiedziano również program wsparcia przedsiębiorców, którzy ucierpieli wskutek epidemii. Program ruszy 15 lipca br.

Dotacja dla Złotowa na „Szatnię na medal” wyniesie 100 000 zł, a przeznaczona zostanie na podniesienie standardu szatni w obiektach ZCAS przy al. Mickiewicza 18. i przy ul. Wioślarskiej. Koszty natomiast dofinansowanego programu przywrócenia do użytku, ale już z pozasakralnym przeznaczeniem, zabytkowej kaplicy poewangielickiej szacuje się łącznie z dotacją na kwotę ok. 1 miliona zł. Z tego dofinasowanie wojewódzkie ma wynieść kwotę 809 146 zł. Na granty dla przedsiębiorców, którzy ucierpieli z powodu epidemii COVID-19 przeznaczono również bardzo dużą kwotę, bo aż 100 milionów zł. Informacje na ten temat będą dostępne od 15 lipca pod adresem: https://wsparcie.wielkopolskie.pl/

Anna Karmowska

Dyrektor Biura Senatorskiego

Biuro Adama Szejnfelda

64-920 Piła, pl. Konstytucji 3 Maja 7/4

Tel. +48 602 738 542.

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.comPoselSzejnfeld

www.twitter.comszejnfeld

www.instagram.com

www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)