Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Pierwsi w całej Polsce – zamiast 10.000 jest 20.000!

Redaktor admin on 7 Kwiecień, 2014 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

W dniu 7 kwietnia br. wielkopolska Platforma Obywatelska, jako pierwsza w całej Polsce, zarejestrowała w Państwowej Komisji Wyborczej listę kandydatów PO do Parlamentu Europejskiego. Dzięki zaangażowaniu członków i sympatyków zebraliśmy ponad 20 tysięcy podpisów, przy wymaganych 10 tys. To pierwszy wspólny sukces kandydatów, członków i wyborców PO w Wielkopolsce. Oby równie dobrze było w dniu 25 maja br.

Platforma Obywatelska jest partią solidną i wiarygodną. Dlatego nie było problemów ze  zbieraniem podpisów. Mieszkańcy subregionów: poznańskiego, pilskiego, kaliskiego i konińskiego bardzo chętnie podpisywali się pod naszymi listami. Wszystkim, którzy nam w tym pomagali i tym, którzy obdarzyli nas zaufaniem w tej akcji składając swój podpis, bardzo serdecznie dziękuję – powiedział poseł Adama Szejnfeld.

Dziękujemy wszystkim Państwu za każdy zebrany podpis poparcia i dobre słowo o Platformie Obywatelskiej podczas zbiórki podpisów. Dziękujemy za zaangażowanie i motywację.

Marta Łasak

asystentka posła Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)