Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Piła, Chodzież, Poznań, Wągrowiec, Czarnków.

Redaktor admin on 4 Wrzesień, 2013 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Dzisiaj (tj. 03.09.2013r.) poseł Szejnfeld odwiedził poza Chodzieżą i Poznaniem, także Wągrowiec oraz Czarnków. Rozmowy w Chodzieży poświęcone były sprawom samorządowym i służbie zdrowia, w Poznaniu natomiast dominowały kwestie gospodarcze. W Wągrowcu Szejnfeld rozmawiał o sprawach rozwoju regionalnego w ramach Województwa Wielkopolskiego a w Czarnkowie na temat zbliżającego się procesu wewnętrznych wyborów w strukturach gminnych, powiatowych i regionalnych PO.

Adam Szejnfeld zasadniczo prowadzi swoją pracę poselską w terenie. Rzadko przebywa w swoim Biurze Poselskim, chce być bowiem blisko ludzi w całym swoim okręgu wyborczym. 11 Powiatów i 66 gmin rozciągniętych na przestrzeni ok. 400 km jazdy w obie strony powodują, że trzeba przemierzać tysiące kilometrów miesięcznie, by móc komunikować się z wyborcami oraz działaczami w sposób bezpośredni. Tego kontaktu, relacji bezpośredniej, nie zastąpi telefon, Internet, czy media – mówi poseł Adam Szejnfeld.

Marta Łasak

asystentka posła Adam Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)