Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

PIŁA – SENATOR Z PREZYDENTEM

Redaktor admin on 5 Listopad, 2020 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Adam Szejnfeld, senator RP i Piotr Głowski, prezydent Piły, rozmawiali dzisiaj na ważne dla miasta i kraju tematy, między innym: bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców, słuszny protest kobiet w imię prawa do wolnego wyboru, prospołeczne inwestycje, by miasto było nie tylko miejscem pracy, ale także życia rodzinnego, rekreacji i wypoczynku jego mieszkańców.

Epidemia wywołująca chorobę COVID-19 jest obecnie tematem większości rozmów. Nie dziwi zatem, że senator Adam Szejnfeld oraz prezydent Piotr Głowski rozmawiali dzisiaj o tym w aspekcie bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców Piły.

Poza tym, trudno było nie poruszyć także innej i jakże ważnej aktualnie sprawy, mianowicie słusznych protestów ulicznych kobiet na rzecz wolnego wyboru. Demokratyczne państwo nie może dążyć do zawłaszczania wszystkich sfer życia obywateli, w tym przede wszystkim sfery wolności, godności oraz samostanowienia. Senator Adam Szejnfeld oraz prezydent Piotr Głowski mają w tym względzie takie samo stanowisko – popierają Strajk Kobiet.

Mimo bieżących problemów trzeba patrzeć w przyszłości, dlatego na spotkaniu prezydenta i senatora poruszono też wiele innych zagadnień, zwłaszcza ważnych dla stolicy Wielkopolski Północnej. W tym zakresie rozmawiano między innymi na temat stanu realizacji drugiego etapu tworzenia Pilskiej Strefy Aktywności.

Anna Karmowska

Biuro Senatorskie Adama Szejnfelda w Pile

64-920 Piła, ul. Plac Konstytucji 3 Maja 7/4

e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.com

tel. +48 602 738 542

REGON 385025697

Portale i media społecznościowe:

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/PoselSzejnfeld/

www.twitter.com/szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld/

www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)