Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Pilska Platforma o sprawach krajowych i lokalnych

Redaktor admin on 19 Maj, 2012 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Poseł Adam Szejnfeld w dniu 18 maja br. wziął udział się w zebraniu Koła miejskiego i władz powiatowych PO w Pile. W spotkaniu uczestniczył także senator Mieczysław Augustyn, prezydent Piotr Głowski, starosta Mirosław Mantaj oraz marszałek Tomasz Bugajski. Zebranie poświęcone było omówieniu ważnych spraw lokalnych i krajowych. Jednym z głównych tematów była reforma emerytalna oraz najbliższe działania władz samorządowych w Pile oraz powiecie pilskim.

Zebrani działacze lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej omówili bieżące sprawy związane z działalnością pilskiego koła PO oraz struktur powiatowych, problemach lokalnej społeczności oraz sytuacji w kraju. Wszyscy zebrani zgodzili się, że reformy, które chce przeprowadzić PO, wraz z budzącą ogromne kontrowersje reformą emerytalną, są potrzebne i z całą pewnością odczujemy ich pozytywne skutki.

Koło Platformy Obywatelskiej w Pile, przyjęło także nowych członków.

Marta Łasak

asystentka posła Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)