Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Pilska Platforma wita Nowy Rok

Redaktor admin on 16 Styczeń, 2012 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Pilskie Koło Platformy Obywatelskiej, jak co roku, zorganizowało dla swoich członków spotkanie noworoczne, które odbyło się w budynku Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Ilość przybyłych gości przerosła początkowe oczekiwania organizatorów. Obecni byli wszyscy członkowie pilskiej PO, a wraz z nimi, Nowy Rok witali również poseł Adam Szejnfeld, prezydent Piotr Głowski, marszałek Tomasz Bugajski, senator Mieczysław Augustyn oraz przewodniczący Rafał Zdzierela.

Niezmiernie mi miło być tu dziś z Wami. Ilość przybyłych gości pokazuje jak liczne i silne są struktury pilskiego koła Platformy Obywatelskiej. To dzięki Wam odnieśliśmy tak wielkie zwycięstwo podczas ostatnich wyborów parlamentarnych oraz samorządowych. Rok 2011 pokazał, że potrafimy wspólnie osiągnąć sukces, który nie jest tylko sukcesem parlamentarzystów, ale przede wszystkim waszym. Życzę wszystkim wszystkiego co najlepsze w nowym, 2012 roku – mówił poseł Adam Szejnfeld podczas spotkania. Słowa te uhonorowane zostały gromkimi oklaskami ze strony zebranych gości.

Noworoczne spotkanie było doskonałą okazją do podsumowania działalności pilskich struktur PO. Wszyscy obecni zgodnie stwierdzili, że nasze koło cały czas się rozwija, a z roku na rok przyciąga coraz więcej nowych członków, ludzi, którzy angażują się społecznie i chcą aktywnie uczestniczyć w życiu naszego miasta.

Szymon Galikowski

asystent posła Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)