epp5_zps3f8w24ka

Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Pilska PO zwiera szeregi

Redaktor admin on 17 Maj, 2018 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Na prośbę Adama Szejnfelda, Szefa Struktur PO w Okręgu Pilskim i wiceprzewodniczącego PO w Wielkopolsce, obradowała w dniu 16 maja br. Rada Powiatu PO w Pile.

Platforma Obywatelska w Powiecie Pilskim zwiększa swoje grono. W tym roku powstało nowe koło w Ujściu. Podczas posiedzenie Rady PO w Powiecie Pilskim przyjęto więc przewodniczącego ujskiego koła – Krzysztofa Tomczyka – do Zarządu Powiatu.

W czasie zebrania Adam Szejnfeld podziękował zebranym za liczny udział w Marszu Wolności oraz przedstawił bieżące informacje nt. działalności i postanowień władz PO w kraju oraz w regionie. Jacek Bogusławski, przewodniczący PO w powiecie pilskim, przedstawił obecną sytuację polityczną w mieście i powiecie. Podczas spotkania podjęto także temat bieżącej aktywności struktur PO oraz zakreślono plany na najbliższe tygodnie i miesiące związane z przygotowaniami do wyborów samorządowych. Prezydent Piły natomiast, Piotr Głowski, scharakteryzował sytuację polityczną w Grodzie Staszica.  Oczywiście rozmawiano przede wszystkim na tematy związane z wyborami samorządowymi, które mają się odbyć jesienią bieżącego roku. Uzgodniono, że niebawem opinii publicznej zostaną zaprezentowane kandydatury pilskiej PO na funkcje radnych gminnych, powiatowych i wojewódzkich oraz na stanowiska wójtów i burmistrzów gmin powiatu pilskiego oraz na prezydenta Piły. Adam Szejnfeld poinformował także zebranych o stanie rozmów z innymi ugrupowaniami politycznymi i organizacjami społecznymi z Nowoczesną na czele.

Marta Łasak

Asystentka Posła do Parlamentu Europejskiego Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/PoselSzejnfeld

www.twitter.com/szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld

#Piła #PowiatPilski #OkręgPilski #Wielkopolska #Liderzy #PO #AdamSzejnfeld #Platforma Obywatelsa #PółnocnaWielkopolska #Szydłowo #Ujście #Kaczory #Białośliwie #MiasteczkoKrajeńskie #Wysoka #Wyrzysk #Łobżenica #Wybory #ZamachnaDemokrację #WielkopolskaPO #WoneWybory

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)