Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Pokój w Ukrainie, to pokój w Polsce, to pokój w Europie i na świecie!

Redaktor admin on 18 Luty, 2023 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Pokój w Ukrainie, to pokój w Polsce, to pokój w Europie i na świecie, życzę zatem pokoju w Ukrainie – mówił senator Adam Szejnfeld podczas uroczystego spotkania noworocznego powiatu wolsztyńskiego, kierując te słowa do delegacji z Ukrainy. Winni zniszczeń, gwałtów i mordów muszą ponieść odpowiedzialność. W XXI w. nie może być bowiem przyzwolenia cywilizowanego świata dla rujnowania i zabijania! – dodał wielkopolski senator.

Rok umarł, niech żyje rok! – można byłoby powiedzieć, bowiem spotkanie noworoczne Powiatu Wolsztyńskiego poświęcone było podsumowaniu minionego roku i prezentacji planów Starostwa na następne miesiące. Dokonał tego starosta Jacek Skrobisz. Gośćmi specjalnymi starostwa byli przedstawiciele zaprzyjaźnionych powiatów z Niemiec i z Ukrainy, i to tej ostatniej poświecono najwięcej miejsca w wystąpieniach przyjaciół starostwa wolsztyńskiego. Życzenia dla wolsztyńskich samorządowców mieszały się ze szczerymi życzeniami dla przyjaciół z Ukrainy.

Poza senatorem Adamem Szejnfeldem w uroczystości udział wzięli także m.in. poseł Małgorzata Janyska, poseł Jakub Rutnicki, poseł Waldemar Sługocki, burmistrz Jacek Gursz, prezes Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski oraz starosta Jan Grabkowski, wiceprezes Związku Powiatów Polskich.

Kamila Łańska

Dyrektor Biura Senatorskiego Adama Szejnfelda

Wiceprzewodniczącego Senackiej Komisji Gospodarki Narodowej i Innowacyjności

Przewodniczącego Senackiego Zespołu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Biuro Senatorskie Adama Szejnfelda w Pile

64-920 Piła, ul. Grunwaldzka 2/10.

e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.com

tel. +48 602 738 542

REGON 385025697

Portale i media społecznościowe:

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/Szejnfeld

www.twitter.com/szejnfeld

https://www.tiktok.com/@szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld/

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)