Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

POLACY 2012 Wszyscy jesteśmy gospodarzami

Redaktor admin on 31 Maj, 2012 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Podczas EURO 2012 to od wszystkich Polaków będzie zależeć, jak zapamiętają nasz kraj kibice z całej Europy. Pokażmy, że jesteśmy dobrymi gospodarzami na EURO 2012, że nasi goście zawsze mogą liczyć na naszą pomoc, życzliwość, uczynność i uśmiech! Pokażmy Europie i światu nowoczesną, otwartą i gościnną Polskę!

Już tylko dni dzielą nas od największego wydarzenia sportowego w historii naszego kraju – mistrzostw Euro 2012. To będzie wyjątkowy moment dla nas wszystkich. Od 8 czerwca do 1 lipca 2012 dla setek tysięcy gości z całej Europy my wszyscy będziemy gospodarzami.

Pokażmy, że jesteśmy dobrymi gospodarzami, że goście zawsze mogą liczyć na naszą pomoc, życzliwość, uczynność, uśmiech. To od nas zależy jaki obraz Polski wywiozą do swoich krajów, jak będzie o nas mówić świat. To nasz czas, nasza szansa. Pokażmy Europie i światu nowoczesną, otwartą i gościnną Polskę.

W ramach rządowej  kampanii społecznej „Polacy 2012. Wszyscy jesteśmy gospodarzami” uruchomiono dwa portale na Facebooku – jeden dla Polaków (facebook.com/2012WszyscyJestesmyGospodarzami), a drugi dla zagranicznych gości (facebook.com/PolishGuide2012). Na plakatach umieszczono kod QR, który po zeskanowaniu telefonem komórkowym przenosi na stronę internetową dla gości zagranicznych (PolishGuide2012.pl).

Materiały promocyjne można również uzyskać na stronie internetowej http://www.wszyscyjestesmygospodarzami.pl/

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)