Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Polscy transportowcy dziękują Szejnfeldowi

Redaktor admin on 13 Maj, 2019 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

W imieniu władz statutowych Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce proszę o przyjęcie serdecznych podziękowań za Pański wysiłek włożony w walkę o interesy branży międzynarodowego transport drogowego na forum Unii Europejskiej (…). Z wielką przykrością przyjąłem informację, że nie będzie Pan kandydował do Europarlamentu kolejnej kadencji. Pańska nieobecność w Brukseli będzie dużą stratą nie tylko dla polskich transportowców, lecz także dla szeroko rozumianej Europy, która jak nigdy potrzebuje dziś przedstawicieli cechujących się w myśleniu i działaniu ponadnarodowym obiektywizmem. – takimi słowami zwrócił się do eurodeputowanego Adama Szejnfelda, Jerzy Buczek prezes Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce, pisemnie dziękując europosłowi z Wielkopolski za współpracę w walce o interesy polskiej branży transportowej.

W swoim piśmie prezes Buczek zaznaczył, że Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych z dużą uwagą i uznaniem śledziło aktywność posła z Wielkopolski związaną m.in. z Pakietem Mobilności, mającą na celu starania się o przyjęcie zdroworozsądkowych rozwiązań, które uchroniłyby Europę od trwałego podziału rynku transportowego. Zaznaczył także, że doświadczenie posła Szejnfelda w poruszaniu się po meandrach europejskiej legislacji było dla tych celów wręcz bezcenne.

Prezes Jerzy Buczek w swoim piśmie napisał także, że: Swoimi działaniami zyskał Pan wielki szacunek wśród przedstawicieli polskiego międzynarodowego transportu drogowego. Na koniec listu skierowanego do europosła Adama Szejnfelda można natomiast przeczytać: Jestem przekonany, że Pańskie doświadczenie zostanie wykorzystane i już wkrótce podejmie Pan kolejne prestiżowe obowiązki, które będą skutkować pozytywnymi rozwiązaniami nie tylko dla międzynarodowego transportu drogowego, lecz także dla całej polskiej gospodarki.

Marta Łasak

asystentka Posła do Parlamentu Europejskiego Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.comPoselSzejnfeld

www.twitter.comszejnfeld

www.instagram.com

#ZMPD  #Wybory #UniaEuropejska #EPP #EPL #ParlamentEuropejski @PoselSzejnfeld #UE #DzieńEuropy #Szejnfeld #AdamSzejnfeld #KoalicjaEuropejska #PrzyszłośćPolski #WielkiWybór #PlatformaObywatelska #KoalicjaObywatelska #Konstytucja #100miliardówWiecej #Transport #Delegowanie #Konkurencja #MiLog #LoiMacron #LSDBG #PakietMobilności

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)